Jade
Kod produktu: 220249
Opis produktu
Opis
Zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Posiada pluszową, wyciąganą wkładkę, którą można prać, co dodaje komfortu i bezpieczeństwa. Wyposażony w system wentylacji Scott G vent, co powoduje, że kask jest przygotowany na każde warunki. Wiele modnych opcji kolorystycznych umożliwia dopasowanie do prawie każdego ubioru.
Materiał
SKORUPA ZEWNĘTRZNA
Konstrukcja PC In-Mold, w której zewnętrzna część polycarbonatowa połączona jest z pianką pochłaniającą uderzenia, co powoduje, że jest kask jest bardzo lekki. Jest bardziej komfortowy niż tradycyjny kask.
WNĘTRZE
Wkładka EPS pochłaniająca uderzenia
Wkładka wyciągana, można ją prać
Wentylacja
Najbardziej zaawansowany system wentylacji G-Vent z przodu redukujący zaparowywanie gogli i polepszający przepływ powietrza w kasku. Otwory wlotowe usytuowane są w daszku kasku, nad goglami, wyciągają one stojące powietrze, powodujące zaparowywanie szybek, przez ramkę gogli. Powietrze to usuwane jest przez otwór na górze kasku. Umożliwia to bardziej efektywne oddychanie gogli i kasku.
11 pasywnych otworów wentylacyjnych
Zatyczki na otwory EVA
Cechy
Regulacja M-R.A.S
Wyciągane nauszniki
Odpinany daszek
Uchwyt paska gogli
Odpinanie paska z boku
Komfortowy pasek
Worek na kask
Standard
CE EN 1077-2007 class B
Rozmiary
Small (51.5-55.5)
Medium (55.5-59.5)