Zastrzeżenia prawne

Warunki i zastrzeżenia wymienione poniżej dotyczą wszystkich użytkowników strony.
Dostęp do strony lub korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na następujące warunki i zastrzeżenia:

Znaki towarowe i prawa autorskie (Copyright ©)

Zawartość strony oraz wszelkie jej elementy, w tym układ i znaki graficzne są chronione prawem autorskim.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej są publikowane dla celów informacyjnych i reklamowych. SCOTT Sportech Poland Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i sposób wykorzystania.

Akty prawne zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią źródła prawa. Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2000r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. 2007, Nr 68, poz. 449) za źródło prawa polskiego uznaje się jedynie akty ogłaszane drukiem w Dzienniku Ustaw oraz Monitorze Polskim.

Bezpieczeństwo

SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niezależne od niej nieprawidłowe pod względem technicznym działanie strony oraz za przerwy w jej dostępności.

SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody lub odszkodowania wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z tej witryny internetowej.

SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o. nie przyjmuje na siebie także żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem z witryny jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, plików.

SCOTT Sportech Poland Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron i/lub witryn, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Produkty

  1. Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  2. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.
  3. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktów.
  4. SCOTT SPORTS SA i SCOTT Sportech Poland Sp.z o.o. zastrzegają sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.
  5. SCOTT Sportech Poland Sp.zo.o. nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów

Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

Polityka ochrony prywatności

Firma SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe użytkowników z zachowaniem przepisów prawa, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Użytkownicy podają swoje dane dobrowolnie i mają zapewnione prawo do wglądu w treść swoich danych oraz do wnoszenia poprawek.

Zmiany warunków i zastrzeżeń

SCOTT Sportech Poland Sp. z o. o. może w dowolnym czasie wprowadzać zmiany do niniejszych zastrzeżeń aktualizując informacje zamieszczone na tej stronie.

Prezentowana kolekcja oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SCOTT Sportech Poland Sp. z o. o.Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.