Opublikowano: 2015-01-08 14:42:10

Maurice Clavel dołącza do SCOTT Tri Roster

2014 IM 70.3 Europejski Mistrz  to najnowszy nabytek Triathlonowego Teamu SCOTT stworzonego wokół Sebastiana Kienle.

Utalentowany 26 latek z podwójnym obywatelstwem francusko-niemieckim, w 2014 roku zajął II miejsce podczas IM 70,3 Mistrzostw Europy w Wiesbaden oraz zdobywca podium w Triathlonie w Allgau. Clavel znajduje się pod opieką trenera Lubosa Bileka tego samego co z wielkim powodzeniem trenował Sebastiana Kienla przez ostatnie 9 lat. " Maurice ma bardzo dobre predyspozycje fizjologiczne, talent i silną psychikę aby iść do góry" mówi Bilek. W 2015 roku Clavel skupi się na startach w Mistrzostwach Europy IM 70,3 w Wiesbaden oraz w Mistrzostwach Świata IM 70,3 w Zell am See.


 

 

 

"Z samymi sukcesami trenowałem w 2014 roku na rowerze Sebastiana Kienla Plasma 3. Współpraca ze SCOTT była moim wielkim marzeniem"

 

Maurice Clavel

 

 

 

 


 

Oficjalny ambasador marki.
"Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że dołączam do międzynarodowego Teamu Triathlonowego SCOTT." mówi podekscytowany Clavel. W przeszłości Maurice używał naszego roweru SCOTT Plasma 3. "Oficjalna współpraca dopiero się rozpoczyna, był to dla mnie szczyt moich marzeń" dopowiedział Clavel

Stworzyć silne partnerstwo
Clavel będzie się ścigać na Plasmie 5 wyposażonej w komponenty SRAM, koła ZIPP oraz kokpit Profile Design. Dodatkowo jego rower będzie miał zamontowany miernik mocy Quarq. " Mamy bardzo długą historię współpracy z takimi firmami jak SRAM, Zipp czy Profile Design dlatego będziemy mogli naszemu Teamowi Triathlonowemu zaoferować wszystko co najlepsze." mówi Frank Oberle Triathlon Product Manager SCOTT.

Od stóp do głów ze SCOTT
Oprócz roweru, Clavel zostanie wyposażony w aerodynamiczny kask Split oraz kaski szosowy Vanish Evo, odzież rowerową z linii RC oraz buty szosowe Premium oraz karbonowe buty Tri.
"Triathloniści bardzo doceniają fakt, że poza wysokiej klasy rowerami możemy wyposażyć ich praktycznie od stóp do głów w specjalistyczne wysokiej jakości akcesoria do jazdy na rowerze." mówi Adrian Zahnd Koordynator Marketingu Rowerowego SCOTT.

Więcej zdjęć z Mauricem Clavel znajdziecie po tym linkiem.

Rower SCOTT Plasma 5
Maurice Clavel będzie startował na  SCOTT Plasma 5:

 

Klikając na zdjęcie możecie przejść do pełnej galerii zdjęć Plasma 5 oraz do strony poświęconej parametrom technicznym.

 

 

 

Kliknij na zdjęcie zobacz film poświęcony nowej Plasmie 5

 

SCOTT Triathlon
Jako producent i dostawca najwyższej jakości rowerów czasowych w branży rowerowej, oferujemy również kompletne ubiory i akcesoria dla triathlonistów. Poznaj naszą odzież triathlonową, kaski oraz karbonowe buty Tri.

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.