Opublikowano: 2016-05-16 09:46:54

Jak Tom spotkał Toma - Historia znajomości Toma Ritchey i Thomasa Frischknechta

Jak Tom Spotkał Toma
Każdy związek ma swoją historię, a w świecie kolarstwa górskiego ten jest wyjątkowy. Dowiedz się jak Tom Ritchey i Thomas Frischknecht stworzyli jedną z najbardziej udanych przyjaźni w świecie MTB.


Historia znajomości obu Panów sięga roku 1990, kiedy Szwajcar był jednym z pierwszych Europejczyków startujących w zawodach MTB w Stanach Zjednoczonych. Frischi wspomina,  że punktem kulminacyjnym w jego karierze było dołączenie do Teamu Ritchey-a.

 

Strych Toma Ritchey wygląda tak  jak Tom Ritchey  by chciał żeby wyglądał jego strych.:)  W dalszym ciągu w tym chaosie można znaleźć wiele ciekawych tematów! Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię Making-of gallery ze spotkania trzech legend.

 

W Wieku 20 lat Frischi nie tylko znalazł się w bardzo znanym zespole ( zgrupowania Teamu zazwyczaj odbywały się w domu Ritcheya w Skyline. To miejsce nazywane jest miejscem narodzin roweru górskiego) Tom  Ritchey  dla młodego szwajcara stał się mentorem, To on go nauczył czym tak naprawdę jest kolarstwo górskie.

Zaczynając od kolarstwa przełajowego, Frischknecht nasączony wiedzą Toma Ritcheya stał się pionierem kolarstwa górskiego. (...)

Poznaj całą historię.


Ritchey jest cześcią rodziny SCOTT - Odlo , dziś "Frischi" jest szefem zespołu. Tom, Frischi i Mistrz Świata Nino Schurter pochodzą z trzech różnych pokoleń, ale wszyscy są ikonami  w historii sportu i kolarstwa górskiego. Kliknij na zdjęcie zobacz całą galerię  Making-of gallery

 


 

"Tom Ritchey to niesamowity gość jestem szczęśliwy , że znam go osobiście i że mogę z nim wspólnie jeździć na rowerze, a do tego jest częścią naszego zespołu. W jego domu wszystko się zaczęło. To dzięki niemu jestem tu gdzie jestem."
Nino Schurter.

 

 

 


 Tom Ritchey - Thomas Frischknecht - Nino Schurter. Kliknij na zdjęcie zobacz całą galerię.
Zdjęcia : Jochen Haar

 


OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Sezon 2020 nadchodzi

Opublikowano: 2020-07-01 23:44:13  | Więcej

SUPERTRAC RC 2

Opublikowano: 2020-06-26 11:33:13  | Więcej

NOWE Video: Marzenia w zawieszeniu | Kate Courtney

Opublikowano: 2020-05-31 23:29:13  | Więcej

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23  | Więcej

Znajdź dla siebie odpowiedni rower Contessa

Opublikowano: 2020-05-17 23:49:38  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.