Opublikowano: 2015-01-08 15:38:07

Witamy, Neko Mulally

Nowa Era dla Gstaad-SCOTT
Gstaad-SCOTT, międzynarodowy Team Downhillowy SCOTT Sports, podpisał kontrakt z gwiazdą Pucharu Świata Neko Mulally.

Amerykański sportowiec Neko Mulally, który jako czwarty dojechał do mety w 2014 w Hafjell Norwegia, dołącza do Gstaad SCOTT i będzie wspólnie z Brendanem Fairclough tworzyć zespół. Właśnie kiedy czytasz ten tekst trwają prace konfiguracyjne zespołów inżynierskich ze SCOTT i FOXA  w nowym rowerze SCOTT Gambler 710, który będzie używany przez nich w sezonie 2015.

Zobaczcie nasz nowy klip nagrany w Południowej Francji z treningu obu zawodników jeżdżących na SCOTT Gambler 710:

Kliknij na zdjęcie i zobacz materiał filmowy z pierwszego wspólnego treningu Brendana i Neko.

Szef zespołu Claudio Caulori o nowym nabytku zespołu," Praca z Neko jest niesamowita od samego początku, jestem pod dużym wrażeniem jak ten młody człowiek zorientowany jest na cel. Jak dużą radość przynosi mu testowanie rowerów. Nie mogę się doczekać jak wspólnie z Brendanem wystartują w zawodach Mistrzostw Świata."

Dyrektor sportowy Cyryl Lagneau jest również bardzo pozytywnie nastawiony do współpracy i zbliżającego się nowego sezonu. "Neko jest bardzo profesjonalny jak na swój młody wiek. Czyni bardzo duże postępy w zakresie rozwoju produkty, daje bardzo jasne komunikaty w jaki sposób możemy poprawić nasze rowery."

 

 

"Praca z Neko jest niesamowita od samego początku, jestem pod dużym wrażeniem jak ten młody człowiek zorientowany jest na cel." 

 

Claudio Caluori, właściciel Teamu
Gstaad-SCOTT Downhill Team

 

 

 

Neko,miał bardzo dobry zeszły sezon." Jestem bardzo podekscytowany , że mogę w końcu ogłosić, że dołączam do nowego Teamu i będę mógł z nimi rozpocząć nowy sezon. Spędziłem wiele godzin na tym rowerze i mogę powiedzieć , że idealnie pasuje do mojego stylu jazdy. Kontynuuję pracę z FOXEM i innymi sponsorami, których znam już od lat i z nową marką SCOTT. Z racji tego łatwo było mi przejść w nowe struktury. Wyprzedanie Brendana będzie chore - myślę, że oboje będziemy się świetnie bawić i skopiemy kilka tyłków w tym roku!".

Brendan również potwierdza konieczność nowej krwi na pokładzie." To wspaniale , że dołącza do nas zawodnik z samej góry. W przeszłości już wspólnie jeździliśmy a miało to miejsce we Francji startowaliśmy w sparingach. Bardzo jestem zadowolony, że będziemy znowu razem startować w jednym Teamie. Neko ma bardzo dobre stosunki z FOXEM i bardzo profesjonalne podejście do ścigania się, to daje bardzo dużą nadzieję na uzyskanie bardzo dobrych wyników, które mamy w planach osiągnąć. A nasze rowery staną się najszybszymi na trasach."

 

   

 

Neko Mulally nowy członek Gstaad SCOTT'.
Zdjęcia: Hansueli Spitznagel and Brice Shirbach

 

Gstaad-SCOTT przeszedł restrukturyzację przed nowym sezonem aby zwiększyć jego wydajność,  a także zintensyfikować współpracę z dotychczasowymi partnerami, aby uzyskać maksimum relacji i stworzenia najlepszego środowiska dla zawodników.

Emilie Siegenthaler, Patrick Thome i Noel Niederberger opuścili szeregi Teamu i nie będzie ich z nami w 2015 roku.

2015 Gstaad-SCOTT DH team: Neko Mulally, Dyrektor Sportowy  Cyril Lagneau, Brendan Fairclough, Mechanic Ben Vergnaud, Mechanic: Logan Mulally (brak zdjęcia).

 

 

 

Śledź Gstaad-SCOTT on www.facebook.com/gstaadscott, Instagram, www.twitter.com/gstaad_scott, i na www.gstaad-scott.com

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.