Opublikowano: 2016-06-22 10:48:45

Chasing Trail- Góry Vedder - Kierunek wschodnia Kanada!

CHASING TRAIL – VEDDER MOUNTAIN
"Chasing Trail" to seria krótkich video epizodów z naszymi najlepszymi riderami na świecie!  Ep 3: Vedder Mtn, Brytyjska Kolumbia.

Vedder zlokalizowane jest nad brzegiem jeziora Cultus Chilliwack obok doliny Fraser, godzinę drogi na wschód od Vancouver.Okoliczny krajobraz górski tworzy niesamowity kontrast z licznymi polami uprawnymi. Dolina Fraser jest domem dla wielu jeżdżących w tej okolicy, Vedder jest ulubioną miejscówką do górskiej jazdy.
Tutejszy las jest bardzo gęsty i bogaty w liczne trasy rowerowe o bardzo zróżnicowanym terenie.


Vedder Mountain - chyba BC to najlepiej strzeżone miejsce? Kevin Landry i Dustin Adams tak sądzą.


 

Zaawansowani rowerzyści mają do dyspozycji czarną trasę oraz podwójnie czarną, ale również Vedder posiada liczne niebieskie trasu dla przeciętnych riderów na których można doskonalić swoje umiejętności. Są takim połączeniem dobrej zabawy z technicznymi odcinkami z dużą liczbą przeszkód takich jak hopy, drewniane mostki i bandy.
Trasa, którą Wam pokazujemy nazywa się " Helikopter w ogniu" zaprojektowana i zbudowana przez Ali Chappel. Ali wymyślając ją dobrze wiedział jaka ma być, Ali jest świetnie jeżdżącym gościem i zna się na tym jak mało kto, każda przeszkoda jest tam gdzie miała być."Obserwując pogodę przez okno w domu, w którym mieszkaliśmy wiadomo było, że zanosi się na lekki deszcz. Dla nowo wybudowanej trasy nie była to dobra wiadomość, trasa nie była jeszcze dobrze utwardzona.
Połączona z wodą zamieniła się w błotnistą maź"

Kevin Landry

 

 

 

 Link  do Episode 1: https://youtu.be/bKfFsWTAkb8

 
 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter