Opublikowano: 2016-06-29 18:48:54

HUNTFORGLORY - odcinek 12 #NEWBIKEDAY

Jak Mistrz angażuje się w projektowanie i testowanie.

Mistrz Świata zwarty i gotowy do zbliżającego się Pucharu Świata w Nove Mesto i olimpiady w Rio.


 


Istnieje tylko kilka marek rowerowych z tak długą tradycją i historią pełnych sukcesów w wyścigach MTB jak SCOTT. Jesteśmy w czołówce wyścigów od ponad 20 lat, wciąż przekraczamy niedostępne dla innych granice by tworzyć,  lepsze rowery. Podnosimy za każdym razem poprzeczkę w zastosowaniu innowacyjności i technologii.

Najbardziej inspirującym źródłem naszego rozwoju jest  ścisła współpraca z naszymi zespołami wyścigowymi ze światowej czołówki.
Razem z Mistrzem Świata Nino Schurterem  i jego zespołem SCOTT - Odlo MTB Racing Team, wspólnie tworzymy nasze wyścigowe maszyny. Jeśli chodzi o projektowanie nowych modeli, nie ma nic lepszego jak słuchanie sugestii zawodników Pucharu Świata. To właśnie oni wymagają na nas zastosowania najwyższych czasem niemożliwych rozwiązań.

Zanim powstanie nowy model, przeprowadzamy pierwsze projekty i testy , ale najważniejszym z nich jest opinia zawodników (...)

 

 

Mistrz Świata w Cross-Country Nino Schurter SCOTT - Odlo MTB Racing Team już w tym roku ścigał się na nowym modelu podczas Pucharu Świata.

zdjęcia: Jochen HaarNino Schurter i jego nowy Spark RC 900 Worldcup
Nadchodzący weekend to obrona koszulki przez #N1NO podczas zawodów w Novym Mesto. Mistrz Świata wystartuje na nowym Sparku 900 RC edycja World Cup, który jest bardzo szybki, sztywny i niesamowicie lekki. To idealna maszyna na tego typu zawody.

 

 

 

"Nowy Spark to zastosowanie samych wyścigowych niuansów, jest zwieńczeniem naszej wspólnej współpracy z inżynierami SCOTT . Nowy rower jest nie tylko niewiarygodnie lekki ale również bardzo sztywny z doskonałą transmisją energii jak w rowerze bez amortyzacji. Jest niesamowicie zwarty i łatwiejszy w kontroli."

Nino Schurter, SCOTT-Odlo MTB Racing

 

 

 

 


 


Chapter 12
Youtube link
N1NO Youtube Channel

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.