Opublikowano: 2016-07-15 10:55:39

Michael Matthews Wygrywa 10 etap Tour de France

Matthews wygrywa 10 etap Tour de France
Michael Matthews w sprinterskim stylu wygrywa 10 etap TDF dzięki wspaniałej współpracy w drużynie i pomocy Luke Durbridge i Daryl Impey.10 etap liczył 197 kilometrów z Escaldes do Engordany. Po jednym dniu odpoczynku w poniedziałek, zawodnicy ponownie stanęli na linii startu prawdopodobnie najtrudniejszego etapu tegorocznej edycji Tour de France. Pierwsze 22 kilometry były ciężką wspinaczka, która obfitowała w liczne ataki. W pierwszej grupie liczącej 15 zawodników znaleźli się członkowie ORICA- BikeExchange: Michael Matthews, Daryl Impey i Luke Durbridge.

 

Zdjęcie: tdwsport.com

 

Grupa uciekinierów trzymała się razem aż do ostatnich 30 kilometrów i osiągneła solidna 7 minutową przewagę do głównego peletonu. Na końcowym górzystym odcinku grupa rozpadła się , zawodnicy ORICA wyszli na przód i tak trzymali się do samego końca.

Impey kilka razy na ostatnich 10 km próbował atakować i zmusił Petera Sagana do wypuszczenia na przód Matthewsa, który mógł przejąć kontrolę nad Saganem. Impey postanowił wyprowadzić grupę do końcowego Sprintu (..)Cadence PLUS, wybór Michael Matthews

Team OBE używa kasków SCOTT Cadence PLUS i naszej nowości SCOTT Centric Plus.


Cadence PLUS został zaprojektowany i opracowany w ścisłej współpracy z naszymi najlepszymi zawodnikami szosowymi.
Przy jego projektowaniu wykorzystaliśmy wiedzę najlepszych naukowców od aerodynamiki aby stworzyć jeden z najbardziej opływowych i najlepiej wentylowanych kasków w swojej klasie.Cel został osiągnięty poprzez optymalizację przepływu powietrza zarówno na zewnątrz jaki wewnątrz kasku. We współpracy z MIPS udoskonaliliśmy membranę chroniącą mózg dzięki zastosowaniu naszej technologii Air SCOTT dla lepszej wentylacji.
Cadence PLUS - wejdź z głową do gry!


 

 

Centric PLUS- Wentylacja nigdy nie byłą tak doskonała jak teraz!

Centric PLUS został zaprojektowany w ścisłej współpracy z naszymi zawodnikami zarówno szosowymi jak i MTB. Wykorzystaliśmy naszą rozległa wiedzę na temat aerodynamiczności aby stworzyć najbardziej opływowy i doskonale wentylowany kask w swojej klasie. Cel został osiągnięty poprzez optymalizację przepływu powietrza zarówno na zewnątrz jaki wewnątrz kasku. We współpracy z MIPS udoskonaliliśmy membranę chroniącą mózg dzięki zastosowaniu naszej technologii Air SCOTT dla lepszej wentylacji.
Centric PLUS - wejdź z głową do gry!

 

 

 

Nowy system dopasowania Halo zapewnia łatwą regulację i niezrównaną wygodę.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter