Opublikowano: 2016-07-20 10:10:07

#HUNTFORGLORY - Powstanie Legendy

Odcinek 13- Powstanie Legendy
W odcinku 13 N1NO Schurter HUNTFORGLORY, nie będzie opowiadał sam o sobie, lecz dowiemy się co sądzą jego główni rywale o nim między innymi tacy jak  Julien Absalon, José Hermida czy Manuel Fumic. Zobacz!13 odcinek " Powstanie Legendy" to historia o tym co sądzą o Mistrzu jego główni rywale Julien Absalon, Jose Hermida, Manuel Fumic. Jak to się stało , że N1NO jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników? Czym różni się od innych?

Co sprawia, że kolarstwo górskie jest tak ekscytujące w ostatnich dniach?
Jak czuje się po tak spektakularnym wyścigu jakim były zawodu w Novym Mesto 2016, którym kibicowało ponad 25000 widzów?  Zobacz film.

 

 

Z trzema tytułami Pucharu Świata i z tytułem Mistrzowskim Szwajcarii ponownie staje na pudle.
Ten sezon dla Nino Schurtera zawodnika SCOTT-Odlo  jest najlepszym w historii.
zdjęcia: Sven Martin, Michal Cerveny, Jochen Haar
"Jestem w świetnej formie. Do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem w kierunku Rio. Ten ostatni wyścig dał mi wiele radości i wzmocnił mnie, przechodzę do następnej rundy. Do tego fantastycznie jeździ mi się na nowym rowerze SCOTT Spark 900 RC World Cup , mogłem sprawdzić
go przed startem na Igrzyskach"

Nino Schurter, 5X Mistrz Świata

 

 Pięciokrotny Mistrz Świata N1NO Schuter jest nie tylko jednym z najbardziej udanych  rowerzystów górskich wszech czasów, ale jest też 30 letnią ikoną SCOTT.  W Czechach udało mu się wyrównać rekord trasy jaki ustanowił poprzednio Julien Absalon. Niesamowite jest to , że tydzień po tygodniu udało mu się ponownie zademonstrować jego wielką siłę i zwyciężyć 20 raz w Pucharze  Świata w Lanzerheide

Pewniej niż kiedykolwiek Nino czuje się przed zbliżającym Igrzyskami , w dniu 21 sierpnia stanie do walki o złoty medal olimpijski, przypomnimy, że w 2008 roku w Pekinie zdobył brąz, a w 2012 w Londynie srebro.


 

 

Nino Schurter SCOTT Spark RC 900 Worldcup Rio edycja


 


Link Chapter 13:
N1NO Youtube Channel

Bezpośredni link https://youtu.be/ilVrAI_Y18g
Hashtag: #huntforglory.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter