Opublikowano: 2016-07-20 10:37:36

#seRIOusgames - Specjalna edycja na Rio dla naszych zawodników

#seRIOusgames - SCOTT Specjalna Edycja
SCOTT prezentuje #seRIOusgames limitowaną edycję rowerów i akcesoriów SCOTT dedykowaną zawodnikom startującym w Rio de Janeiro.

Zawody, które odbywają się raz na cztery lata są  bez wątpienia czymś szczególnym. Wielu zawodników wyznacza sobie właśnie taki cel, żeby stanąć na linii startu. Ich szkolenie, poświęcenie i zaangażowanie mają tylko jeden zamiar: zakwalifikowanie się, rywalizacja i zdobycie medalu. Jako uhonorowania poświęcenia się naszych zawodników temu celowi, właśnie dla nich stworzyliśmy   Rio Special Edition.


 

SCOTT Foil team Issue, Addict Team Issue, Plasma Team Issue, Spark RC 900 World Cup.
Zdjęcia: Fred Leiser

Kwalifikacja przez Dyscyplinę
Wielu naszych zawodników z różnych dyscyplin rowerowych , zakwalifikowało się do wzięcia udziału. Nasze barwy będą reprezentować członkowie: Orica - Bike Exchange, Orica-AIS oraz IAM Cycling kolarstwo szosowe. Nino Schurter, Jenny Rissveds, Katarzyna Solus-Miskowicz, Irina Kalentjeva kolarstwo górskie.
Triathlon Flora Duffy, Sarah True. Do tego licznie będziemy reprezentowani  przez dziesiątki innych zawodników wspieranych przez dystrybutorów SCOTT Sport na całym świecie.
 

 

 

SCOTT MTB RC buty,  RC LF rękawiczki, Cadence Plus kask, Road RC buty, Tri Carbon buty, Split kask.

 

Unikalny wzór i schemat kolorów
"Kiedy rozpoczynałem pracę nad tym projektem , zrobiliśmy wiele badań dotyczących kolorów, wzorów oraz symboli, które idealnie reprezentują aspekty kultury brazylijskiej"mówi Miachael Pinto projektant grafiki Rio Special Edition.
"Dopiero co spędzałem wakacje w Brazylii i właśnie tam dostrzegłem ten unikalny wzór na ulicy w Rio. Dla mnie jest idealnym  od wzorcowaniem barwnej kultury i ducha narodu brazylijskiego." Kolejnym  krokiem w projektowaniu tej grafiki było złożenie tych wzorów w jeden spójny projekt, który również łączy się z naszym Racing Conceptem czyli dominacją żółto czarnej kolorystyki. Dobrze wyważona i zaprojektowana kolorystyka będzie doskonale widoczna w Brazylii.

Limitowana Edycja dostępna
W sprzedaży będziemy również oferować replikę ramy szosowej w malowaniu #seRIOusgames będzie to limitowana edycja tylko 50 sztuk ram Foil. Zesatw ramy będzie dostępny w sprzedaży we wrześniu tego roku.

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.