Opublikowano: 2016-10-12 08:59:14

#huntforglory - odcinek GLORIOUS

Odcinek 14- GLORIOUS
Polowanie Nino Schurtera zakończyło się ogromnym sukcesem. W tym odcinku Mistrz Olimpijski podsumowuje swoje ostatnie 4 lata, przygotowań, poświęceń, które zaowocowały złotym medalem.


 

 

21 sierpnia 2016 roku Nino zdobył złoty medal olimpijski w Rio de Janeiro, który jest dopełnieniem poprzednio zdobytych Pekin 2008 brąz, Londyn 2012 srebro.
Pięciokrotny Mistrz Świata UCI MTB nie tylko osiągnął najważniejszy tytuł sportowy ale również pokonał ogromną presję jaka nad nim ciążyła. Jego polowanie zakończyło się ogromną chwałą i przejdzie do historii kolarstwa górskiego na zawsze.

 

 

Zespół techniczny, fizyko terapeuci, trener personalny- Nie ma wątpliwości , że te wszystkie osoby również miały swój udział w tym polowaniu. Zdjęcie Jochen Haar

 

"Osiągnąłem w tym sporcie wiele, jednak moje polowanie na chwałę przejdzie do wieczności. Uwielbiam się ścigać i konkurować z najlepszymi zawodnikami. Istnieje wiele zawodów, w których chce startować , które dają mi wiele satysfakcji i radości . Chce się ścigać i wygrywać , a do moich ulubionych należy Cape Epic"
Nino Schurter, 5X Mistrz Świata

 

 

 

 

 N1NO i jego najważniejsze tytułu i trofea pięciokrotny Mistrz Świata, cztery tytułu mistrzowskie w Pucharze, 21 wygranych wyścigów czyni go najbardziej utytułowanym kolarzem górskim wszech czasów. Jedynie rok 2012 nie należał do najlepszych zdobywając tylko srebrny medal na Igrzyskach , który wpłynął na kolejne nie najlepsze starty w sezonie.

Zdobywcą złotego medalu został Czech, odwieczny rywal Schurtera Jaroslav Kulhavy, jednak ta srebrna "porażka" spowodowała, że N1NO postawił sobie nowy cel , którym miał być złoty medal w Rio de Janeiro (...)

 

Nino Schurter i jego SCOTT Spark RC 900 Worldcup

 

Link odcinek 14:
N1NO Youtube Channel
https://www.youtube.com/watch?v=IKIuPddxHCw

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | Więcej



Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.