Opublikowano: 2016-11-03 07:33:33

Marek Konwa w drużynie Volkswagen Samochody użytkowe MTB Team

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team pozyskał jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Od pierwszego listopada do drużyny dołączył Marek Konwa – wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim i przełajach.

Marek Konwa – aktualnie najbardziej utytułowany polski kolarz górski. Jest ośmiokrotnym Przełajowym Mistrzem Polski i dziesięciokrotnym Mistrzem Polski w olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego - XCO. W tym roku w obronie koszulki przeszkodziła mu kontuzja odniesiona podczas treningu. W swojej karierze zdobył w sumie 21 koszulek mistrzowskich.

 

 

Komentarz Marka Konwy – nowego zawodnika z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

 

"Mam przyjemność poinformować, że od 1 listopada reprezentuję barwy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. Jestem bardzo zadowolony, że zostanę członkiem tej dynamicznie rozwijającej się drużyny. W tym roku do ekipy dołączyła nasza reprezentantka na igrzyska – Kasia Solus-Miśkowicz, a całkiem niedawno bardzo dobry zawodnik – Marceli Bogusławski. Naszym trenerem jest Bogdan Czarnota, którego podopieczni odnieśli wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Myślę, że razem stworzymy silny zespół, który będzie się liczył zarówno w kraju, jak i za granicą. O naszych szczegółowych planach poinformujemy wkrótce, ale już teraz mogę powiedzieć, że są one bardzo ambitne!"

 

 

 

 

 źródło: velonews.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.