Opublikowano: 2016-11-06 21:53:28

Wejdź z głową do gry - część 2 Sebastian Kienle

SCOTT Cadence Plus - wszystko na temat aero
Aby rywalizować na długim dystansie w triathlonie, Sebastian Kienle potrzebuje być gotowy na każde  wyzwania - zarówno fizyczne jak i psychiczne.


 

Sebastian Kienle znany Uberbiker z Niemiec zdobywca najważniejszych trofeów w długo dystansowych zawodach triathlonowych na Świecie IRONMAN World Championship
Zawdzięcza swój sukces nie tylko dzięki swojej sile fizycznej i mocnej psychice, ale także sprytowi i nieustającemu dążeniu do optymalizacji podczas biegu.  - zupełnie jak nasz nowy kask Cadence Plus

 

 

Podczas jazdy na rowerze na zawodach  IM Hawaii, Kienle zmagał się z bardzo wysoką temperaturą. Od kiedy Sebastian zaczął używać nowy kask  Cadence Plus ma zapewnione efektywne chłodzenie oraz doskonałe właściwości aerodynamiczne.

 

"Przeprowadziliśmy wiele testów kasku Cadence i okazało się , że jest on nieznacznie wolniejszy od mojego poprzedniego kasku, ale zapewnia niezwykłe właściwości wentylacyjne. Dzięki temu, że go wybrałem poprawiłem wyniki jazdy na rowerze i biegu. Doskonała wentylacja sprawiła, że się nie przegrzałem tak jak miało to miejsce w latach poprzednich."

Sebastian Kienle
Mistrz Świata Ironman 2016

 

 

Cadence Plus & Centric Plus - dwa nowe wyścigowe kaski SCOTT
Na rok 2017 SCOTT wprowadza do sprzedaży dwa zupełnie nowe wyścigowe kaski, które stanowią szczyt rozwoju kasku rowerowego. Mamy obsesje na punkcie każdego detalu w tych kaskach począwszy od materiału skończywszy na technologiach w nich zastosowanych. Te kaski są pełne innowacji z naciskiem na bezpieczeństwo jakie mają zapewnić. Są to najbardziej zaawansowane kaski na rynku jakie kiedykolwiek zostały stworzone.

 

Cadence Plus - stworzone dla zawodowych kolarzy szosowych jak i profesjonalnych triathlonistów.
Cadence Plus zaprojektowany wspólnie z naszymi światowej klasy zawodnikami szosowymi jak i triathlonowymi. Przy budowie wykorzystaliśmy naszą ogromną wiedzę aerodynamiczną  po to by stworzyć najszybszy kask najlepiej wentylowany wśród kasków szosowych. Cel jaki sobie postawiliśmy został osiągnięty poprzez optymalizację przepływu powietrza zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz kasku.

Centric Plus - stworzony zarówno dla szosowych jak i górskich zawodników
Centric Plus zaprojektowany wspólnie z naszymi światowej klasy zawodnikami szosowymi jak i górskimi. Stworzyliśmy jeden z bezpieczniejszych i super wentylowanych kasków na rynku. Do całości dołożyliśmy membranę MIPS, do poprawy bezpieczeństwa ochrony mózgu, posiada unikalną konstrukcję polegającą na mikro otworach, w celu dalszej poprawy wentylacji.

 

 

 

Optymalizacja Aero
Te dwa nowe kaski powstały od szkicu wykonanego na kartce papieru z ogromnym naciskiem na wydajność i bezpieczeństwo. Na przełomie ostatnich czterech lat spędziliśmy wiele godzin w tunelu aerodynamicznym aby stworzyć najszybszy szosowy i górski kask jaki kiedykolwiek został stworzony

 

 

 

 

 

 

Optymalizacja wentylacji
Nie ma lepszej wentylacji niż ta. Połączenie badań aerodynamicznych z testowaniem przepływu powietrza przez kask pozwoliło nam zapewnić najbardziej zoptymalizowany przepływ powietrza wokół jak i wewnątrz kasku. Dzięki temu powstała świetna wentylacja, która nie wpływa w żadem sposób na aerodynamikę.

 

 

 

MIPS z technologią AIR
Unikalna konstrukcja systemu MIPS wykorzystuje mikro otwory , które zapewniają jeszcze lepszą oddychalność i chłodzenie. MIPS z technologią Air SCOTT jest jeszcze bardziej wydajna niż standardowa nawet o 16%. Dalsze nasze badania wykazały, że integracja tej membrany z naszymi dwoma kaskami Centric Plus i Cadence Plus wpływa znacząco na jeszcze lepszą wentylację nawet porównując  do użytkownika, który niem żadnego kasku!

 

 

 

 

 

System dopasowania  HALO
Nasz nowy system dopasowania oferuje niespotykany dotąd zakres regulacji, który znacząco poprawia wygodę. Wynikiem tego jest nasz najlepszy w historii kask, który dopasowuje się do kształtu głowy i pozostawia uczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz już o nim nie myśleć i możesz już tylko skoncentrować się na jeździe.
WEJDŹ Z GŁOWĄ DO GRY!

 

 

 

Polecane produkty

 

 
SCOTT Tri Carbon
 
SCOTT Cadence Plus

SCOTT Plasma Premium


Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter