SCOTT i GreenEDGE ... łączy siły

Po sukcesach minionego sezonu, SCOTT postanowił zintensyfikować współpracę z zespołem, co skutkuje zmianą nazwy teamy na SCOTT Orica dotyczy to zarówno męskich i damskich drużyn. Od samego początku uznaliśmy, że nasza wspólna filozofia i pasja do jazdy na rowerze jest naszym atutem. Dziś jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy już oficjalnie ogłosić o zacieśnieniu naszej współpracy. Jest to nasz kolejny krok, który był dla nas oczywisty. Robimy to po to aby wspierać i pomagać w budowaniu kolejnych sukcesów, naszym zdaniem w zespole tkwi wielki potencjał. Z takimi nazwiskami jak Chavez, Gerrans i bracia Yates GreenEDGE Cycling jest bardzo mocnym graczem w pro tourze. Dodanie do nazwy zespołu SCOTT to prawdziwy przepis na sukces.

“Aby osiągnąć sukces na tym poziomie po prostu trzeba mieć najlepszy sprzęt. Stawiamy na tą współpracę pełne siły całej naszej grupy SCOTT Sports. GreenEDGE Cycling będzie korzystać z całego naszego doświadczenia z każdej kategorii. Najlepszym przykładem tego jest choćby Syncros. To doskonałe niesamowite produkty, które idealnie pasują do naszych rowerów. To wielki sukces zespołu.”

- Pascal Ducrot, Vice President at SCOTT Sports

Orica-Scott General Manager Shayne Bannan jest dumny z nowej współpracy sponsorskiej z SCOTT i cieszy się, że wspólna przyszłość będzie właśnie związana z marką, która jest tak bliska zespołowi.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że marka SCOTT będzie miała swoje miejsce w nazwie naszego zespołu.

Większe zaangażowanie w sponsoring naszym zdaniem przełoży się w przyszłości na kolejne sukcesy dla obu stron. Współpraca SCOTT Sports od samego początku mówiła , że będzie to długoletnie partnerstwo, z którego mogą powstać same wspaniałe rzeczy. Teraz razem patrzymy w przyszłość i zastanawiamy się jaki zrobimy wspólny kolejny krok.

Po bardzo dobrym sezonie 2016, jesteśmy bardzo podekscytowani co nas czeka w zbliżającym się 2017 roku.”

- Shayne Bannan, General Manager at Orica-SCOTT

Syncros - precyzyjne komponenty rowerowe jest nowym technicznym sponsorem.

“To jest bardzo ekscytujący moment w historii naszej firmy. Możliwość pracy z jednymi z najlepszych zawodników na świecie dla naszej marki jest naprawdę bezcenna. Dodajmy do tego fakt, że ich niepowtarzalny styl i podejście bardzo nam odpowiada. Przyszłość zapowiada się świetliście.”

- Christophe Dadaschi, Syncros Product Manager