Opublikowano: 2017-01-13 22:07:21

Nowy etap SCOTT-SRAM

Nowy  etap  SCOTT-SRAM
Z nowymi partnerami i nowym członkiem zespołu, nasz mistrzowski Team wchodzi na nowy poziom.


SCOTT-SRAM MTB Racing Team to nowa nazwa naszego zespołu MTB na najbliższe cztery lata. SRAM jest z zespołem od samego początku od 2002 roku. Teraz staje się sponsorem tytularnym do partnerów dołącza również ROCKSHOX, który będzie odpowiedzialny za zawieszenie w rowerach zawodników.
" Jesteśmy bardzo pod ekscytowani na myśl o współpracy z SRAM i RockShox w tym długo falowym projekcie, który potrwa aż do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020." mówi dyrektor zespołu Thomas Frischknecht.

Nasi Mistrzowie Olimpijscy Nino Schurter i Jenny Rissveds są bardzo zadowoleni z dołączenia nowego członka zespołu, Matthiasa Stinermanna, który w klasyfikacji generalnej UCI jest na 5 pozycji. To bardzo dobry i mocny szwajcarski zawodnik, który nie tylko będzie się ścigał w Pucharach Świata, ale również będzie partnerem Nino podczas tegorocznego Cape Epic, który będzie pierwszym wydarzeniem sezonu 2017.
Andri Frischknecht, w tym roku będzie się ścigać w Elicie i wspólnie z Michiel van der Hejiden będzie tworzyć zespół na Cape Epic 2017.

Mistrzyni Olimpijska Jenny Rissveds jest bardzo zadowolona z nowego stroju.


Od lewej: Andri Frischknecht, Michiel van der Heijden, Jenny Rissveds, Nino Schurter, Matthias Stirnemann, Thomas Frischknecht. Poniżej: Yanick Gyger (Mechanik), Julia Hegar (fizjoterapeutka), Kurt Gross (Mechanik).


Niestety na zdjęciach zabrakło Marcela Wildhabera.Szwajcarski zawodnik przełajowy, również będzie członkiem zespołu. #yanickthemechanic Yanick Gyger będzie wspomagany przez nowego mechanika Kurta Grossa, do zespołu dołączyła Julia Hegar, która będzie odpowiadać za fizjoterapię.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCOTT-SRAM nasi zawodnicy, którzy będą ścigać się w elicie podczas tegorocznego Cape Epic.
Od góry: Andri Frischknecht and Michiel van der Heijden.
Poniżej: Matthias Stirnemann and World Champion Nino Schurter. Zdjęcia: Christophe Margot.

Pierwsze zgrupowanie treningowe w słonecznej Toskanii przechodzi już do historii. Massa Vecchia zaoferowała doskonałe warunki do przetestowania nowego sprzętu.
Rowery wyposażone są w bardzo szybkie koła DT Swiss oraz komponenty Syncros. Opony to MAXXIS, właśnie na tych oponach Nino zdobył olimpijskie złoto. Widzimy w tych oponach ogromny potencjał w przyszłości.  Od wielu lat współpracujemy z Odlo firma, która dostarcza odzież. Pozostaje z nami również wieloletni partner wydawca szwajcarskiej karty kredytowej Cornercard.


Dzięki Maxxis, RockShox i Syncros zespół będzie wyposażony w produkty z najwyższej półki jakie są dostępne na rynku."Po niesamowitym roku 2016 #gloRIOus , w którym zdobyliśmy dwa złota olimpijskie oraz dwa tytuły Mistrza Świata, naszym celem w  2017 roku jest przesunięcie poprzeczki jeszcze wyżej. Wiem , że może to być bardzo trudne do wykonania dlatego, nie które rzeczy robimy inaczej niż do tej pory.

Śledźcie nas, więcej informacji podamy zaraz po naszej prezentacji zespołu, która odbędzie się w Republice Południowej Afryki zaraz przed startem Cape Epic!"

Thomas Frischknecht, Dyrektor Zespołur
SCOTT-SRAM MTB Racing Team

 


Reto Aeschbacher, Brand Manager  SCOTT Sports: "Praca  z takimi legendami jak Thomas i Nino to prawdziwy przywilej, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych członków zespołu. Ich sukcesy oraz wieloletnia współpraca z nami ogromnie przełożyła się na wizerunek marki SCOTT. Nic tak nie rozwija sprzętu jak wyścigi XC.

Dzięki współpracy z liderami branżowymi takimi jak SRAM, RockShox, DT Swiss, Maxxis, Syncros i Odlo mamy bardzo mocne zaplecze dla naszego zespołu. Jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować sukcesy przez najbliższe cztery lata."
David Zimberoff, ze SRAM: "SRAM jest zachwycony, że odnowił współpracę z zespołem SCOTT. Nowością w tym roku jest dołączenie naszej marki RockShox do zespołu nie mogło się lepiej dla nas stać. Dołączenie do zespołu, który odpowiada za #gloRIOus 2016 zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższego poziomu usług i wsparcia dla zespołu i zawodników. Dlatego dostarczymy nasze najlepsze produkty aby kontynuować ten sukces."

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.