Opublikowano: 2017-01-13 08:42:10

SCOTT Supertrac RC - 360° przyczepności

360° PRZYCZEPNOŚĆ WYGRYWA

Nowe buty SCOTT Supertrac RC naprawdę wyróżniają się na tle konkurencji, może nie wygrywają nagród ale za to wygrywają jedne z najbardziej ekstremalnych wyścigów na świecie.Przełamując długotrwałe zasady przemysłu biegowego, konstrukcja butów SCOTT RC Supertrac zainspirowana butami do piłki nożnej, nowa koncepcja przyczepności 360°, przenosi trakcje na kolejny poziom.
Dzięki współpracy z jednymi z najlepszych zawodników biegowych Skyrunners jak również niezależnymi ekspertami, SCOTT na sezon 2017 wprowadza ekskluzywny but biegowy oferujący najlepszą przyczepność dla najbardziej ekstremalnych biegaczy.

 

Przez i dla sportowców
Buty zostały zaprojektowane tak aby zaspokoić potrzeby naszych biegaczy. Przy projektowaniu szybko zwróciliśmy uwagę na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w celu podniesienia sprawności i stabilności na trudnym technicznym terenie.

 

 

 

"W górach nie ma prostych szlaków " powiedział Andy Symonds, Światowej klasy  Skyrunner i członek międzynarodowego zespołu biegowego  SCOTT Running team.

 

 

 

Po kilkunastu prototypach, zostały opracowane i przetestowane. Połączenie trakcji 360 ° z pianką Eva o różnej gęstości zaowocowało to kilkoma zwycięstwami w dwóch najbardziej ekstremalnych wyścigach biegowych Skyrunner World Series i Ultra Trail World Tour. Nasza niespotykana dotąd przyczepność buta do podłoża działa cały czas nieważne na czym stawiasz stopę.Opracowane wspólnie z TU Munich University
Eksperci w dziedzinie pomiarów promieniowych przyczepności z Uniwersytetu Technicznego z Monachium byli bardzo cennym partnerem przy projektowaniu tego modelu. Jako jedyni posiadają specjalne urządzenie, które jest wstanie zmierzyć przyczepność butów. Aparatura przede wszystkim wykorzystywana jest w testowaniu butów piłkarskich.
Dzięki wykorzystaniu bardzo dużego doświadczenia naukowców w tej dziedzinie udało się nam przeprowadzić wiele testów dotyczącego przyczepności naszych butów, które dowiodły, że nasz SCOTT Supertrac RC jest skuteczniejszy niż buty konkurencji.


 

Zobacz jak były przeprowadzane badania laboratoryjne na Uniwersytecie Technicznym w Monachium  SUPERTRAC RC.

https://youtu.be/-NIUphDwGpE

 


Kolekcja biegowa SCOTT  RC

Kolekcja biegowa SCOTT RC dedykowana jest biegaczom , którzy oczekują od sprzętu funkcjonalności.

 

 

 

 

 

 

Zapisz

ZapiszChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter