Opublikowano: 2017-01-18 21:36:41

Przedstawiamy SCOTT-Velosolutions Team

SCOTT Sports i Velosolutions łączą siły w  2017 roku
Jesteśmy dumni, że możemy oficjalnie poinformować o nowym projekcie, a jest nim nasz nowy zespół SCOTT-Velosolutions  DH Team.

 
Velosolutions łączy siły ze SCOTT tworząc na sezon 2017 nowy zespół zjazdowy.
Większe zaangażowanie Velosolutions w zespół SCOTT, który  od dłuższego czasu widoczny jest na Pucharze Świata DH. Nowy sponsor ma podobną do naszej wizję   dotyczącą przyszłości kolarstwa górskiego i wyścigów DH, która należy do najbardziej widowiskowych dyscyplin.

Zawodnik Teamu  Brendan Fairclough - Crankworx Les Gets

SCOTT Sports i marka komponentów Syncros ma długofalowe zobowiązania dotyczące wspierania najlepszych zawodników na świecie, dzięki czemu mocno zakorzeniły się w świecie kolarstwa zjazdowego a co przekłada się na tworzenie dedykowanych produktów w tej dyscyplinie. Nowym partnerem zespołu jest Velosolution, firma o ugruntowanej pozycji na świecie, zajmująca się budową i projektowaniem bike parków, pumptracków oraz ścieżek rowerowych. Począwszy od zbudowania trasy Pucharu Świata w Champery po liczne pumptracki na całym świecie; przyczynia się do propagowania i ułatwiania dostępu do kolarstwa MTB.


 

Nowy Team skupia znajome twarze takie jak Brendan Fairclough, który jest z nami od samego początku naszej przygody z kolarstwem zjazdowym. " Brendog" ma ponad 10 letnie doświadczenie w Pucharach Świata na swoim koncie pomimo dość młodego wieku 29 lat. W rankingu zawodników znajduje się w pierwszej 10, wielokrotnie brał udział w najbardziej znanych i spektakularnych zawodach organizowanych przez Red Bulla Rampage. Fairclough zaliczany jest do ikon DH dzięki swojemu stylowi, który charakteryzuje się agresywną jazdą połączoną z unikalnym stylem."Jestem bardzo podekscytowany, że wspólnie z moim długoletnim partnerem jakim jest SCOTT będę kontynuować  współpracę. Dotychczasowa kooperacja przyczyniła się do rozwoju produktów dedykowanych kolarstwu zjazdowemu. To fantastyczne, że będziemy dalej wspólnie działać. Pumptracki zawsze były częścią mojej jazdy są idealnym miejscem do treningów i szkolenia nowych tricków jak również jest to fajne miejsce ab spotkać się ze swoimi przyjaciółmi. Velosolutions są twórcą wielu niesamowitych tego typu miejsc , które dają innym takie same możliwości jakie ja miałem, a to jest bardzo ważne. Jestem bardzo rozemocjonowany na myśl o nowym partnerze i nie mogę doczekać się pierwszych startów w sezonie 2017 ." Brendan Fairclough


Numer 2 wśród juniorów na Świecie  Gaetan Vige dołącza do SCOTT-Velosolutions


Nowa era przynosi ze sobą nowe zmiany w zespole jest nam bardzo miło, że możemy przedstawić nowego zawodnika zespołu SCOTT-Velosolutions,  Gaetan Vinge.
 
W 2016 roku zapisał na swoim koncie 2 i 3 miejsce podczas Mistrzostw Świata w kategorii juniorskiej oraz wygrał 3 razy Puchar  Świata - jeśli nie znasz tego gościa to uwierz nam , że niedługo go poznasz. Urodził się i wychował na południu Francji, Vige jest świeżą twarzą w tej elitarnej dyscyplinie i jest gotowy do walki o najwyższe miejsca na całym Świecie, Jesteśmy dumni, że możemy go powitać w naszej rodzinie SCOTT - Velosolutions

"Sezon 2017 będzie dla mnie czymś nowym trudnym bo po raz pierwszy będę
ścigał się w nowej kategorii elicie, czuję się wspaniale, że dołączam do tego zespołu, wiem, że dzięki nim będę mieć najlepsze z możliwych szanse na sukces ." Gaetan Vige

Claudio Caluori i Rob Warner to oni odpowiadają za komentarz do transmisji Pucharu Świata


Na szczycie naszego zespołu stanie dobrze Wam znany Claudio Caluori i obiecujemy, że w nowym sezonie zobaczycie go na ekranach jako przewodnika po trasach Pucharu Świata oraz komentatora wszystkich wyścigów tak jak miało to miejsce w ubiegłych latach.

 

"Od budowy pumptracków po zarządzanie zespołem , okres poza sezonem startów był dla mnie dość szalony ale niezmiernie się cieszę z nowego kierunku w jakim poszedł mój zespół. Nowy Team SCOTT-Velosolution WC  jest moim marzeniem, bardzo jestem podniecony na myśl o kontynuacji pracy z Brendogiem i serdecznie zapraszam do naszej rodziny Gaetana.Dość mocno ostatnio przygotowywałem się do nadchodzącego sezonu  jak również podnosiłem swoje umiejętności w grze na gitarze specjalnie po to aby uatrakcyjnić nasze jam sesje po zawodach. Nie mogę się doczekać, aby wrócić do gry. " Claudio Caluori
 
Zespół SCOTT-Velosolutions będzie w sezonie 2017 ścigać się na pokładzie Gamblera wyposażonego w amortyzację FOX, opony Schwalbe, komponenty Syncros, napęd i hamulce Shimano oraz prowadnice łańcucha E-Thirteen.

Sezon zbliża się wielkimi krokami, nie możemy się doczekać aby powrócić do gry i zrobić swoją robotę najlepiej jak się da.


SCOTT-Velosolutions i jego partnerzy :

 

 

Zapisz

Zapisz

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.