Opublikowano: 2017-03-02 23:01:12

Geoff Kabush eksploruje Północne Vancouver - Chasing Trail Ep. 10

CHASING TRAIL – North VanGeoff Kabush, podróżujący po całym świecie kolarz, znany jest z międzynarodowych sukcesów w rajdach cross country. Przemierza szlaki zarówno na  rowerach hardtail, jak i sprzęcie XC do krótkich dystansów. Ale znajomi Geoffa wiedzą, że najbliższe jego sercu są tereny północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku, terytorium USA i Kanady.


Nie wierzycie nam? "Wezwijmy Geoffa na świadka."

Jesteśmy przekonani, że Kabush jest równie sprawny na rowerze trailowym, mknąc w ciemnościach przez błotniste leśne ścieżki, co na sztucznych, wypieszczonych przez organizatorów trasach Mistrzostw Świata.

Zebraliśmy na to dowody i chcemy je teraz zaprezentować. Decyzja należy do Was. Ale lepiej, żeby była przemyślana – jeśli chodzi o kolarstwo, Kabush to wirtuoz.

 

 

Aby rozpocząć przesłuchanie, prokurator przedstawia dowód rzeczowy A: 1 - minutowe nagranie ze zwycięstwa Geoffa w 2016 roku w Trans Cascadia - 18 etapowym wyścigu enduro po dzikich terenach. Geoff z typową dla nie skromnością , oznajmił po wyścigu: " Chciałem się tylko zabawić! Zorganizowano świetny event z trasami przez naprawdę fajne tereny. Jechałem tak szybko jak mogłem i chyba nieźle mi poszło."

czytaj całą historię: www.scott-sports.com/pl/pl/page/chasing-trail-ep10-kabush-vancouver

Link Episode 6: https://www.youtube.com/watch?v=eQsuuyDZlgg

Words/Photos/Video: Sam Flanagan


 

Zapisz

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.