Opublikowano: 2017-03-15 23:17:54

Cisza w Twoim Mieście. Nowy rower SCOTT E-Silence

Cisza w Twoim Mieście - Nowa definicja komunikacji

Hałas jest drugim największym problemem środowiska wpływającym na nasze zdrowie zaraz po zanieczyszczeniu powietrza. Wymyśliliśmy rozwiązanie, które będzie wyznaczać nowy standard miejskich dojazdów.Hałas zwłaszcza wynikający z ruchu drogowego, kolei i lotnisk, jest drugim największym problemem środowiska wpływającym na nasze zdrowie zaraz po zanieczyszczeniu powietrza.

Wymyśliliśmy rozwiązanie, które będzie wyznaczać nowy standard miejskich dojazdów. Zredukowany do maksimum ale wyposażony we wszystko co jest niezbędne do jazdy po mieście, nasz nowy model E- Silence sprawnie i bezpiecznie i co najważniejsze cicho dowiezie Cię do celu.

Cicha integracja -Zakodowane DNA jazdy miejskiej
W pełni zintegrowany kokpit z regulowanym mostkiem kierownicy, umożliwia ustawienie najwygodniejszej pozycji kierownicy. Rower wyposażony jest w bardzo dobre przednie oraz w tylne oświetlenie, które sprawia, że każdy uczestnik ruchu drogowego  dostrzeże Cię na drodze. Wyposażony jest w błotniki oraz w mocny bagażnik, dzięki któremu możesz przewozić różne potrzebne rzeczy, posiada specjalne otwory do zamontowanie zabezpieczenia antykradzieżowego oraz nóżkę.

Jest w pełni gotowy do pokonywania miejskiej dżungli.

E-Technologia Brose
 
E-Silence wyznacza nowe standardy w miejskich dojazdach. Silnik oraz bateria marki Brose zostały wkomponowane w ramę tak, że praktycznie są niewidoczne. Elegancka konstrukcja ramy jest zaokrąglona i wykonana z dużą starannością. Oświetlenie jest zintegrowane z całością dzięki czemu rower ma świetny wygląd. To bardzo mocny, bezpieczny, niezawodny i cichy środek transportu.

 

 

 

ZapiszChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter