Opublikowano: 2017-03-19 22:08:48

SCOTT Sports Wita na pokładzie Andrew Neethling w międzynarodowym zespole

SCOTT Sports przedstawia Andrew Neethling!

SCOTT Sports ma przyjemność poinformować, że dołączył do naszej rodziny Andrew Neethiling. Będzie on pełnił rolę ambasadora marki w dziedzinie MTB. Jego główne zadanie polega na rozpropagowaniu naszej marki w kręgach MTB na całym świecie.

Po wielu latach sukcesów w Pucharze Świata DH i spektakularnych klipach video czuliśmy, że Andrew idealnie pasuje do nas i będzie świetnym ambasadorem SCOTT.

Andew jako nasz ambasador będzie podróżować po całym świecie, podczas jego wyjazdów głównym jego zadaniem będzie spotykanie się z nowym ludźmi ze środowiska MTB i  tworzenie nowych nie znanych dotąd historii.


 

"Jestem bardzo podekscytowany na myśl o nowej współpracy z marką SCOTT Sports. To jest bardzo ważna decyzja w moim życiu odejście ze świata wyścigów i przejście do nowej roli ambasadora marki. Uważam, że będę bardzo dobrze wykonywać powierzone mi zadania we wsparciu SCOTT."

Andrew Neethling
SCOTT MTB Ambassador

 

 

 

 

 

Patrząc w przyszłość

Andrew jest bardzo podekscytowany i zmotywowany na myśl o współpracy z naszą marką. Podjęcie współpracy z nami nie było dla niego łatwe gdyż wiąże się z zakończeniem kariery sportowej i rozpoczęcie nowego etapu w jego karierze.
" Czuję , że współpraca będzie bardzo dobra z takim partnerem jakim jest SCOTT. Moim celem jest propagowanie jazdy na rowerze  i mam nadzieję, że dzięki mnie co raz więcej osób zacznie cieszyć się z jazdy na rowerze, która dał mi tak wiele.

Technologia, wygląd  oraz pozycja na rynku rowerów marki SCOTT zawsze mi bardzo imponowała .Wiem, że za tym sukcesem stoją ludzie, dla których rower to coś więcej niż dwa koła i rama.”

Andrew wybrał nowego Genius 700 Tuned Plus!

 

“Gdy tylko nadarzyła się okazja aby rozpocząć współpracę z Andrew nie czekałem długo aby temat sfinalizować bardzo szybko. Przedstawił nam swój pomysł, który bardzo różnił się od tego co robił przez ostatnią dekadę ale pomysł bardzo nam przypadł do gustu pomimo, że był zupełnie czymś nowym. Teraz tylko czekam już na nowe historie z jego rowerowych podróży po świecie. ”

– Julian Wagner, Bike Marketing

Andrew w najbliższych dniach wybiera się do Nowej Zelandii aby spotkać z dawno nie widzianym kumplem , a naszym zawodnikiem Brendogiem. Chłopaki mają nakręcić zupełnie nowy epizod " Chasing Trail".
Zapowiada się ciężki pierwszy tydzień w pracy !

 

ZapiszChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter