Opublikowano: 2017-04-21 00:44:38

Akcja serwisowa rowerów SCOTT wyposażonych w amortyzator SR Suntour NEX i NCX 2014

SCOTT przypomina o akcji serwisowej  dla SR Suntour NEX i NCX widelcy amortyzowanych.

SCOTT przypomina klientom o możliwości wypadania haków z widelcy amortyzowanych, w niektórych rowerach trekingowych, miejskich i E-Bike, zaprasza na przegląd do sklepów.Givisiez, Szwajcaria - 26 czerwca, 2014. W kooperacji ze szwajcarskimi władzami ds. nadzoru bezpieczeństwa produktów, SCOTT Sports SA ogłasza akcję serwisową dla amortyzatorów SR Suntour, które występują w kilku modelach rowerów trekingowych. Może dojść do wypadnięcia haka z amortyzatora co może doprowadzić do upadku rowerzysty.

Akcja serwisowa dotyczy całego świata i dotyczy wszystkich amortyzatorów Suntour NEX i NCX. Te amortyzatory były montowane w rowerach SCOTT Sportster, Sportster E-Venture, E-Venture i Atacama. Rowery trekingowe produkowane w latach 2011,2012,2013 .Te rowery były dostarczane do sklepów do sprzedaży w okresie od października 2010 do listopada 2013 roku.

Wszyscy posiadacze wyżej wymienionych modeli proszeni są o natychmiastowe zaprzestanie używania rowerów i udanie się z nimi do autoryzowanych sprzedawców marki SCOTT na bezpłatną naprawę widelca.

 

Więcej informacji:
serwis@scott.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter