Opublikowano: 2017-04-25 00:20:42

Bracia Brownlee podpisali kontrakt z SCOTT Sports

Bracia Brownlee  X SCOTT Sports

Podwójny Mistrz Olimpijski Alistair Brownlee i jego brat  Jonathan, Mistrz Świata  i olimpijski medalista, będą jeździć na rowerach  SCOTT do roku 2020. Sponsoring obejmuje kaski i obuwie rowerowe SCOTT jak również kierownice, sztyce pod siodłowe i mostki Syncros.“Cieszymy się bardzo , że do grona naszych zawodników światowej sławy dołączyli bracia ,”  powiedział Pascal Ducrot, Vice President SCOTT Sports.

“Jako marka wysokowydajna , zawsze staramy się wspierać największe sportowe  talenty, aby pomóc im wygrać najbardziej prestiżowe wyścigi. Już pierwszy kontakt  z braćmi kilka tygodni temu upewnił nas iż  wiedza na temat naszych rowerów i motywacja do startów na naszym Foilu i Plasmiejest w nich przeogromna. Jestem przekonany , że ta współpraca bardzo dobrze zrobi obu stronom.” dopełnił Pascal

Alistair Brownlee, 28, jest bardzo podekscytowany na myśl o startach  na nowym rowerze SCOTT.

”Postawiliśmy na współpracę ze SCOTT z kilku powodów. Jedynie kilka razy w naszej karierze zmienialiśmy partnera ale zmiana ta której dokonaliśmy ma przełożyć się na naszą jeszcze większą wydajność." powiedział Alistair.
" Wszystkie co robimy dotyczy naszej jak największej wydajności , która jest  niezbędna do osiągania jeszcze lepszych wyników. Trenujemy ponad 35 godzin w tygodniu, dlatego ważny jest dla nas sprzęt, który pomaga nam wykonać treningi i starty jak najlepiej."

“Było dla nas najważniejsze aby rozpocząć współpracę z marką , która oferuje absolutnie najlepszy rower do wyścigów krótkodystansowych, a jest nim Foil, do pokonywania długich dystansów potrzebowaliśmy roweru aerodynamicznego z możliwością przechowywania żywności potrzebnej nam podczas wyścigów i otrzymaliśmy model  Plasma."

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani z powodu podpisanego dopiero co nowego kontraktu, jest to coś genialnego. Każdy kocha dostawać nowy rower , my właśnie je otrzymaliśmy i wystartujemy na nich w najbliższą sobotę ."

 Jonny Brownlee’s, 26, cel na przyszłość jest prosty zostać Mistrzem Olimpijskim

“Moim celem jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego podczas zbliżających się Igrzysk w Tokio w roku 2020. Do osiągnięcia tego celu potrzebowałem najlepszego z możliwych sprzętu , który właśnie otrzymałem. Jedynym problemem z jakim muszę się zmierzyć jest mój największy konkurent ,a jest nim mój rodzony brat Alistair, który również został wyposażony w sprzęt  z najwyższej półki." powiedział z uśmiechem Jonny.

Alistair Brownlee, 28, cel 70.3 Ironman Mistrzostwa Świata.

“Moje cele nieco się zmieniły na najbliższe lata , ponieważ  chcę dowiedzieć się co mogę osiągnąć podczas triathlonu długodystansowego po zdobyciu już dwóch złotych medali. W tym roku postawiłem za cel,  wygranie Mistrzostw Świata IM 70,3,  a następnie przejście do startów w pełnej długości . Poza tym ciągle myślę o Igrzyskach Olimpijskich i nie chcę z nich rezygnować.”

 

Zapisz

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.