Opublikowano: 2017-04-30 09:19:23

Wejdź z głową do gry jak Mistrzyni Olimpijska Jenny Rissveds

Kask godny Mistrza

Aby rywalizować w samym czubie wyścigów Cross Country, czy wieloetapówek takich jak Cape Epic, Jenny Rissveds musi być w pełni gotowa. Musi zmierzyć się zarówno fizycznie jaki psychicznie.

Jenny Rissveds miała bardzo dobry ubiegły roku jeśli nie najlepszy sezon w swojej karierze. Triumfowała na pucharze świata oraz podczas Igrzysk Olimpijskich.
Dowiedz się, jak zostać jednym z najlepszych na świecie i jak kask Centric Plus pomógł jej wejść na sam szczyt.

 

 

Sezon 2016 był dla niej przełomowy , Jenny wygrała Mistrzostwa Świata w kategorii U23, po raz pierwszy rozpoczęła starty w kategorii Elita w Pucharze Świata, który wygrała. Wisienką na torcie było zdobycie tytułu Mistrzyni Olimpijskiej , podczas tych wszystkich startów nieodłącznym elementem jej wyposażenia był kask Centric Plus.


"Centric Plus jest najbardziej wentylowanym i najszybszym kaskiem z jakim miałam do czynienia. Podczas ekstremalnie wysokich temperatur jakie panowały podczas tegorocznej edycji Cape Epic , zapewniał mi doskonały komfort termiczny, dzięki doskonałemu systemowi wentylacji."

Jenny Rissveds,
- 2016 Mistrzyni Olimpijska
- 2017 Cape Epic Zwyciężczyni

 

 

 

 Centric Plus - Zaprojektowany dla najwyższej klasy zawodników  

 Centric Plus zaprojektowany wspólnie z naszymi światowej klasy zawodnikami szosowymi jak i górskimi. Stworzyliśmy jeden z bezpieczniejszych i super wentylowanych kasków na rynku. Całość opatrzyliśmy membraną MIPS, co pozwoliło na poprawę bezpieczeństwa ochrony mózgu, posiada unikalną konstrukcję polegającą na mikro otworach, co znacząco poprawia wentylację.


 

 

 

 

Optymalizacja Aero
Te dwa nowe kaski powstały od szkicu wykonanego na kartce papieru z ogromnym naciskiem na wydajność i bezpieczeństwo. Na przełomie ostatnich czterech lat spędziliśmy wiele godzin w tunelu aerodynamicznym aby stworzyć najszybszy szosowy i górski kask jaki kiedykolwiek został wykonany.

 

 

 

 

 

 

Optymalizacja wentylacji
Nie ma lepszej wentylacji niż ta którą udało nam się stworzyć. Połączenie badań aerodynamicznych z testowaniem przepływu powietrza przez kask pozwoliło nam zapewnić najbardziej zoptymalizowany przepływ powietrza wokół jak i wewnątrz kasku. Dzięki temu powstała świetna wentylacja, która nie wpływa w żadem sposób na aerodynamikę.

 

 

 

 

 

MIPS z technologią AIR
Unikalna konstrukcja systemu MIPS wykorzystuje mikro otwory , które zapewniają jeszcze lepszą oddychalność i chłodzenie. MIPS z technologią Air SCOTT jest jeszcze bardziej wydajna niż standardowa; nawet o 16%. Dalsze nasze badania wykazały, że integracja tej membrany z naszymi dwoma kaskami Centric Plus i Cadence Plus, wpływa znacząco na jeszcze lepszą wentylację  porównując nawet do użytkownika, który niem żadnego kasku!

 

 

 

 

 

System dopasowania  HALO
Nasz nowy system dopasowania oferuje niespotykany dotąd zakres regulacji, który znacząco poprawia wygodę. Wynikiem tego jest nasz najlepszy w historii kask, który dopasowuje się do kształtu głowy i pozostawia uczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz już o nim nie myśleć i możesz już tylko skoncentrować się na jeździe.

 

 

 

 

 

 

WEJDŹ Z GŁOWĄ DO GRY!

Rekomendowane produkty

 SCOTT
MTB RC Lady


SCOTT
Centric Plus


SCOTT
Contessa Spark RC

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.