Opublikowano: 2017-05-14 23:18:24

Caleb Ewan Zwycięża 7my etap Giro d'Italia

Caleb Ewan wygrywa 7 etap  Giro d'Italia

22-letni Caleb Ewan z ORICA-SCOTT sprintem zdobył 7 etap the Giro d'Italia, wzrastająca frustracja poprzedniego tygodnia doprowadziła do sukcesu.


 

Alberobello, Italy. Zdjęcie zwycięsko finiszującego Caleb Ewan`s pokazuje odwrócenie fortuny dla tego młodego Australijczyka, po poprzednich niepowodzeniach na wcześniejszych etapach tego Włoskiego Grand Touru.

"To zwycięstwo przyniosło mi więcej szczęścia niż jakiekolwiek inne," Powiedział Ewan po finiszu. "W żadnym z dni nie zwyciężałem, Czułem wzbierającą presję więc ostatnie zwycięstwo smakuje naprawdę dobrze."

Read the full story here.

Caleb Ewan świętuje swoje pierwsze zwycięstwo w Giro stage win (góra). Pociąg ORICA-SCOTT podczas wczorajszego etapu. Adam Yates jest na 3-cim miejscu w generalce po 7 etapie


 

Photografia: tdwsport.com

Ewan: "To jest najlepsza droga do spłacenia długu kumplom z teamu którzy tak ciężko na mnie pracowali. Wyszliśmy wcześniej lecz taki był plan, chłopcy byli spokojni i opanowani. Oni wykonali fantastyczną robotę."

Długi bo 224km. etap z Castrovillari zakończony technicznym okrążeniem w Alberobello (...) Przeczytaj całą historię tutaj.
Aby zobaczyć więcej zdjęć  z 7go etapu.

Giro d’Italia – Rezultat po 7mym etapie:
1. Caleb Ewan (ORICA-SCOTT) 5:35:18
2. Fernando Gaviria (Quickstep Floors) ST
3. Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) ST

Giro d’Italia – Generalna klasyfikacja po 7mym etapie:
1. Bob Jungels (Quickstep Floors) 33:56:07
2. Geraint Thomas (Team Sky) +0:06
3. Adam Yates (ORICA-SCOTT) +0:10

Zwycięski rower- SCOTT Foil RC
Foil RC / ORICA-SCOTT łączy się z aktualną kolekcją SCOTT modele RC. Zawodnicy pro w większości używają komponentów Syncros i Shimano. Lina RC reprezentuje wyścigową ideę SCOTT,  100% dedykowaną ściganiu grupę łączącą rowery i od stóp do głów - ubiór.

Idea SCOTT Racing Concept- to RC- w 100% dedykowana ściganiu, bezkompromisowe najwyższe rowery i wyposażenie.
 
Studyjne zdjęcia Foil RC.
Pełna secyfikacja.

 

Aerodynamika, Komfort, Integracja- Tehnologia Foil
Nie ma wątpliwości, Foil RC jest prawdziwą wyścigową maszyną w pełni wyposażoną  w parametry czyniące ten rower prawdziwie wybitnym. Zintegrowane w pełni aero kokpit Syncros oferuje wspaniały przepływ powietrza w każdych warunkach.Obie pięknie zintegrowane grupy Di2 i jeden rodzaj sztycy tworzą  razem zespolony w całość rower.

Rama z wagą 945gr. i widelcem 335gr. (przy wielk. M  łącznie z dodatkowymi elementami) SCOTT dostarcza jedną z najlżejszych  Aero maszyn na rynku.To daje pierwsze miejsce  Foil w konkurencji na sztywność  i najlepszą odpowiedź  na transmisję mocy i sterowność.To sprzyja naszym zawodnikom Pro i w pełni podpiera ich działania i zaangażowanie.

Zintegrowany kokpit wraz z podstawką pod licznik stanowi doskonałą podstawę do walko i każdy centymetr przewagi.
Więcej o specyfikacji Foil i elementach Syncros na  Tech page.

SCOTT - linia Foil RC i Addict RC Di2
Zobacz modele,  Foil RC i Addict RC Di2.

 

ZapiszChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter