Opublikowano: 2017-10-31 00:28:16

#ZEROLOSS - Nowe innowacyjne karbonowe buty


#ZEROLOSS - Nowe karbonowe buty

SCOTT wspólnie z Carbitexem opracowaliśmy nową generację wysokiej klasy butów o najlepszym na rynku stosunku sztywności do masy. Obuwie to zostało zaprojektowane z myślą o rowerzystach, którzy nie chcą iść na kompromis w kwestii wagi, komfortu i sztywności.

Sztywność, minimalna waga i komfort były zawsze najważniejszymi kryteriami butów kolarskich przygotowanych do wyścigu. Zarówno rowerzyści, jak i entuzjaści sportów rowerowych poszukują wydajności we wszystkich aspektach sportu, tęsknią za utraconą mocą która powinna być bliska zeru i za maksymalnym przeniesieniem mocy. Dlatego właśnie SCOTT stworzył serię nowatorskich, karbonowych butów, które nie mają kompromisów co do wagi, komfortu, a już na pewno nie sztywności.

 

ZNACZENIE TRANSFERU MOCY

Zerowa strata oznacza po prostu, że cała moc, którą włożyłeś w pedał, zostaje przeniesiona na rower przez korbę, która łączy Cię z rowerem przez właśnie buty. Brak strat żadnej z tych sił jest najważniejsze dla każdego rowerzysty wygrywającego wyścig, deklasując najlepsze kolejne indywidualne wyniki. Nowe wysoko wydajne buty wyścigowe SCOTT zostały tak zaprojektowane  aby doprowadzić by utrata mocy na zawsze przejdzie do historii.

 

KARBON ZASTOSOWANY NA NOWO W CELU OSIĄGNIĘCIA DOSKONAŁOŚCI

Współpracując z Carbitexem - przełomową innowacją w obuwniczej konstrukcji włókienniczej firmą - udało nam się wprowadzić cztery wyróżniające się modele, po dwa w MTB i dwa do kolarstwa szosowego. Carbitex pozwala na niezwykle lekkie, sztywne i jednocześnie wysoce dopasowane do obuwia materiały. Zastosowane włókno węglowe charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością na rozciąganie spośród wszystkich dostępnych na rynku włókien, co pozwala na doskonałe przenoszenie mocy. W przeciwieństwie do konwencjonalnych cholewek butów, włókno to ma praktycznie zerowe wartości dla rozciągania.

Carbitex CX6 carbon Kompozyt łączy te kluczowe cechy sztywności w wyjątkowo elastycznej formie, pozwalając na dopasowanie buta. Ponadto cała linia charakteryzuje się niesamowicie sztywnymi podeszwami HMX wykonanymi  z karbonu, osiągając najwyższy współczynnik sztywności (10/10) dostępny obecnie na rynku. Wiodąca w branży seria obuwia SCOTT jest świadectwem naszego nieustającego dążenia do dostarczania naprawdę wybitnych produktów.

 

 

 

MTB RC SL SHOE
Nasze ultra minimalistyczne buty SCOTT MTB RC SL Carbitex zbudowane są na podeszwie HMX z rdzeniem z pianki Corecell, co zapewnia jeszcze większą oszczędność masy i najwyższy transfer mocy.
Waga: 330g

 

 

 

MTB RC ULTIMATE SHOE
Fani Schurtera i uzależnieni od XC mogą poczuć nie bywałą lekkość! Dzięki współpracy z  Nino Schurterem mamy jeden z najlżejszych, najsztywniejszych i najbardziej wyjątkowych butów.
Waga: 330g

 

 

 

 

 

 

ROAD RC SL SHOE
Nasze ultra minimalistyczne buty SCOTT Road RC SL Carbitex zbudowane są na podeszwie karbonowej HMX z rdzeniem z pianki Corecell dla jeszcze większej oszczędności wagi.
Waga: 245g

 

 

 

 

ROAD RC ULTIMATE SHOE
Technologia i komfort  w obuwiu Road RC Ultimate. Wszystkie zalety naszych najlżejszych, najbardziej egzotycznych materiałów są zapakowane w  całodzienne buty zarówno dla elitarnych zawodników, jak i amatorów szosowej jazdy
Waga: 255g

 

 

 

Potwierdzony przez Mistrzów Olimpijskich

Zarówno Nino SchurterJenny Rissveds potwierdzają wyjątkowość nowych karbonowych butów SCOTT

 

 

 

 

"Lekkie buty MTB RC MTB to najlepsze buty, w jakch kiedykolwiek jeździłem. Pozwalają one na doskonałe przenoszenie mocy dzięki karbonowi, który jest zastsowany w wierzchniej warstie buta jak i podeszwie, ale mimo to są niezwykle wygodne i bezobsługowe - nawet podczas długotrwałego wysiłku jak np. Cape Epic."

Nino Schurter,
Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata
SCOTT-SRAM MTB Racing Team

 

 

 

 

 

 ZEROLOSS

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.