Opublikowano: 2017-12-17 16:19:50

Nowy Sezon, Nowe Kolory, Nowa Nazwa dla zespołu SCOTT WorldTour

Nowy Sezon, Nowy Wygląd

GreenEDGE Cycling team będzie teraz znany pod nową nazwą Mitchelton-SCOTT w 2018 roku nowa nazwa, nowy wygląd na nadchodzący sezon.


Od 2012 roku SCOTT Sports, wspiera jedyną Australijską drużynę w World Tourze i jest dumny z tego, że to już siódmy sezon współpracy. W 2018 roku zespół zmieni nazwę na Mitchelton - SCOTT, nowa tożsamość zostanie podparta dobrze wszystkim znaną kolorystyką RACE CONCEPT SCOTT. Zarówno damska i męska część zespołu będzie używać czarno żółtej kolorystyki RC.

Damian Howson, Carlos Verona, Jack Haig, Svein Tuft z Mitchelton-SCOTT prezentują nową odzież

 

“Jesteśmy bardzo dumni, że możemy kontynuować współpracę już siódmy sezon." powiedział Pascal Ducrot Vice President SCOTT Sports. To dość niezwykłe to co osiągnął ten zespół przez ten czas. Bardzo dobre starty we wszystkich głównych klasykach oraz Grand Tourach osiągnięte w większości przez młodych, utalentowanych, rodzimych kolarzy. Wierzymy  że wygrana Grand Touru to tylko kwestia czasu.

Ducrot dodał, "SCOTT ma duże doświadczenie w wspieraniu teamów i od lat jesteśmy  obecni w kolarstwie.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz zespół w 2018 roku będzie ubrany w odzież w naszych kolorach RC. W ten sposób drużyna w jeszcze większym stopniu połączy się z innymi zawodnikami światowej klasy MTB oraz Triathlonu."

SCOTT kontynuuje współpracę i będzie tytularnym sponsorem zespołu obok Mitchelton, po udanym debiucie w 2017 roku  który zakończył się sukcesem zarówno męskiej jak i damskiej części zespołu. Osiągając łącznie 44 zwycięstwa UCI.

 

 

 

Nowa identyfikacja wizualna, czarno żółta koszulka dostarczona przez sponsora odzieżowego włoską firmę Giordana Cycling będzie obowiązywała zarówno w damskim jak i męskim zespole. 


 

Mistrzyni Świata  Annemiek van Vleuten f Mitchelton-SCOTT będzie jeździć w  wyścigach czasowych  TT  w tęczowej koszulce w 2018 roku.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter