Opublikowano: 2017-12-31 10:17:38

Dziękujemy za Perfekcyjny Sezon

Dziękujemy za Perfekcyjny Sezon!

Rok 2017 dobiega końca, chcieliśmy wszystkim, którzy wspierali nasz zespół w minionym sezonie z całego serca podziękować.

Ten sezon był pierwszym sezonem z nową nazwą SCOTT- SRAM, nie przypuszczaliśmy, że będzie taki wspaniały. Nasz Mistrz potrójnej korony Nino Schurter po raz kolejny zachwycił wszystkich, wygrana Cape Epic, 6 z 6 wygranych Pucharów Świata i wygrane Mistrzostwa Świata czynią ten sezon historycznym w dziejach kolarstwa górskiego. Ten sezon jest dla nas doskonały, jako jeden z niezapomnianych.

Zobacz najlepsze momenty tego sezonu w wykonaniu #N1NO

 

 

Nie tylko Nino zrobił wrażenie w świecie kolarstwa górskiego, dominując w Pucharze Świata i Mistrzostwach Świata. Występ drużyny na Cape Epic na początku sezonu był wspaniałym wstępem do sezonu pod nową nazwą SCOTT -SRAM i najlepszą promocją na na jego starcie. Nino i Mathias wygrali w klasyfikacji generalnej, Michiel i młody Frischknecht dwukrotnie wygrali poszczególne etapy, a mistrzyni olimpijska Jenny wraz Thomasem wygrała w kategorii mieszanej.

Zdjęcia: Michal Cerveny, Sven Martin, Jochen Haar.Składamy wielkie podziękowanie dla wszystkich naszych kibiców, fanów, którzy przyczynili się do przekroczenia NASTĘPNYCH POZIOMÓW!
Zespół reaktywował nie używany kanał na YOU TUBE, dzięki , któremu możemy na bieżąco oglądać nowe materiały video. Po serii Hunt for Glory, która pokazywała nam drogę Nino do złotego medalu olimpijskiego, uruchomiliśmy nowy cykl z rolą główną Yanick the Mechanick " How to series."

Na dzień dzisiejszy zaplanowana jest transmisja na żywo ze wszystkimi członkami ekipy. www.bit.ly/scott-sram

SCOTT-SRAM MTB Racing Youtube Channel

Co przyniesie Nowy Rok 2018?
Po zdobyciu dwóch złotych medali na Igrzyskach Olimpijskich w Rio prawie niemożliwe było osiągnięcie tego ogromnego sukcesu. Ale w 2017 roku ponownie przekroczyliśmy nasze granice! W 2018 r. powrót na tak wysokim poziomie wydaje się niemożliwy. Zobaczmy, co ma do zaoferowania sezon 2018. To oczywiste, że Nino Schurter nie może zakończyć sezonu w 2018 roku. Ale jest jeszcze miejsce na marzenia! Zdobycie mistrzostw świata w Lenzerheide  przed szwajcarskimi kibicami byłoby z pewnością jego najsłodszym marzeniem. Kto wie, czego dostarczą Matthias Stirnemann, Michiel van der Heijden i Andri Frischknecht w 2018 roku. Wciąż się poprawiają i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby awansowali do pierwszej 10. Najważniejsze jest to, że wszyscy sportowcy są zdrowi i zdolni do jazdy na najwyższym poziomie.


Jednak najważniejszym zadaniem zespołu w 2018 roku jest powrót Jenny Rissveds na linię startu. Po bardzo trudnym sezonie 2017 roku jesteśmy optymistycznie nastawieni i zmotywowani aby pokonać przeszkody i aby wróciła do tego, w czym jest tak dobra- do wygrywania!

Ponieważ proces ten wymaga cierpliwości od wszystkich zaangażowanych osób, a w szczególności od niej samej, nie mamy żadnych ambicji poza tym, że chcemy być z nią.

Najbliższe plany na 2018 rok :
3 stycznia zespół rozpoczyna obóz treningowy w Toskanii.
Pierwszy punkt kulminacyjny sezonu to Pierwszy Puchar Świata, który odbędzie się już 9 marca Stellenbosch RPA, a następnie start w etapówce Absa Cape Epic .


Dziękujemy że jesteście z nami,
Życzymy Do Siego Roku 2018 !

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter