Opublikowano: 2018-02-17 22:56:41

Odkryj Utah z Kyle Jameson, Stan Jorgensen i Scott Markewitz - Chasing Trail Ep. 18

CHASING TRAIL – UTAH

"Chasing Trail" oglądajcie naszych zawodników na całym świecie! Ep. 18 - Ucieczka od zimy - UTAHZima w pełni, jest zimno, częściowo śnieżnie i deszczowo 33 do wiosny. Musimy to jakoś przetrzymać dlatego zabieramy Was na pustynię w Utah gdzie jest ciepło sucho i słonecznie, razem  z Kyle Jamsonem i Stanem Jorgensenem to będzie niezapomniana przygoda!

Istnieje wiele sposobów na zimową rozrywkę jedni jadą w góry poszaleć na nartach czy snowboardach inni nadrabiają zaległości książkowe, które zostały przerwane latem przez ciągłą jazdę na rowerze, niektórzy budują nowe single aby mieć gdzie doskonalić swoją techniką podczas sezonu.
Ale są tacy wśród nas co bez roweru nie mogą żyć i jedynym dla nich rozwiązaniem jest spakowanie samochodu i wyjazd na pustynię.

 

 

Celem naszej podróży jest Virgin w Utah , miejscówka o wieloletniej tradycji freeridowej, na samą myśl o tym miejscu byliśmy bardzo podekscytowani. Zabraliśmy nasze "endurówki" i rozpoczęliśmy eksplorowanie nie odkrytych dotąd miejsc. Każda dobra wycieczka wymaga dobrej sprawdzonej ekipy.
Kyle Jamson, Stan Jorgensen i Scott Markewitz każdy z nich reprezentuje inny styl jazdy ale razem tworzą niezwykłą mieszankę wybuchową.


 

Link Episode 18: https://www.youtube.com/watch?v=ufftti3p8Ws

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.