Opublikowano: 2018-03-13 00:35:09

N1NO Schurter – Kolarz górski w pogoni za chwałą. Dostępny na Redbull.tv

N1NO Schurter – Kolarz górski w pogoni za chwałą. Dostępny na  Redbull.tv

Nasz 26 minutowy film dokumentalny o super gwieździe, kolarzu górskim Nino Shurterze, od najmłodszych lat życia małej szwajcarskiej wiosce po największe zwycięstwo czyli złoty medal olimpijski w Rio

Nino Schurter to najbardziej utytułowany zawodnik w historii kolarstwa górskiego. Mistrz olimpijski, sześciokrotny Mistrz  Świata od lat znajduje się na czele sław MTB i nic nie wskazuje na to aby cokolwiek miało się zmienić w przyszłości. Razem ze swoim zespołem SCOTT-SRAM MTB Racing Team kontynuuje swoją karierę sportową.

 

 “N1NO Schurter – Kolarz górski w pogoni za chwałą” to imponujący dokument o Złotym Medaliście kolarstwa górskiego Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio. Prezentuje on 31-letniego Szwajcara z różnych stron, również od tych którzy go otaczają. Dokument pokazuje Nino od najmłodszych lat, jako małe dziecko w odległej szwajcarskiej wiosce górskiej aż do jego największego zwycięstwa na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Ale jego kariera w MTB to tylko jeden z aspektów 26-minutowej biografii. Stworzony przez wielokrotnie nagradzanego operatora akcji plenerowej Christophe' a Margot, "Kolarz górski w pogoni za chwałą" pokazuje Nino Schurtera jako rodzinnego wrażliwego człowieka, ale także jako osobę bardzo zaangażowaną i niezwykle skoncentrowaną, starannie pracującą nad osiągnięciem swoich celów.


 

Film “N1NO Schurter – Kolarz górski w pogoni za chwałą” dostępny jest na Red Bull TV w polskiej wersji językowej.

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.