Opublikowano: 2018-04-22 23:42:30

OSTRZEŻENIE O FAŁSZYWYCH OFERTACH ONLINE

 

Oszukańcze Strony Atakują Media

SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o.pragnie ostrzec wszystkich konsumentów o ofertach podrabianych produktów SCOTT które są prezentowane w sieci internetowej.Takie podrobione produkty są często oferowane przez użytkowników różnych stron internetowych i aukcji, ale występują również na niezależnych stronach internetowych. Dostawcy podrabianych produktów często przyciągają konsumentów ich niskimi cenami.

Użytkownicy takich platform i stron internetowych narażeni są na ryzyko otrzymania podrobionych produktów złej jakości, często zawierających komponenty niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Zdarza się również, że użytkownicy dokonują płatności z góry i nigdy nie otrzymują zamówionego towaru (szczególnie w przypadku korzystania z platform B2B zlokalizowanych w krajach azjatyckich).

SCOTT Sportech Poland Sp.z o.o.pragnie podkreślić, że może zagwarantować oryginalność swoich produktów zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej SCOTT. W związku z tym SCOTT zaleca konsumentom wcześniejsze zweryfikowanie pochodzenia produktów i wiarygodności danego dostawcy internetowego.

SCOTT Sportech Poland Sp.z o.o. jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności dotyczącej tego typu dostaw.

 

Lista autoryzowanych dealerów SCOTT dostępna jest na naszej stronie internetowej :    https://www.scott.pl/lista-dealerow/

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO Schurter!

Opublikowano: 2020-04-01 00:20:22  | Więcej

Nowy odcinek z Annemiek van Vleuten 'What It Takes'

Opublikowano: 2020-03-08 23:12:08  | Więcej

Bądź jak Kate i Nino

Opublikowano: 2020-03-01 00:14:19  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.