Opublikowano: 2018-05-23 00:39:04

Neymar Jr. - customowy Foil Disc!

Neymar Jr. - customowy Foil Disc!

Neymar ciężko pracuje nad powrotem do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA. Jeździ na rowerze, aby powrócić do zdrowia.

Paryż, 17 maja. W związku ze zbliżającą się największą imprezą piłkarską w Rosji, SCOTT dodaje trochę ducha rowerowego do Mistrzostw Świata FIFA. Albo powiedzmy: jednemu z głównych bohaterów. Mega gwiazda Brazylii, Neymar Jr., wciąż dochodzi do pełnego zdrowia po kontuzji jakiej nabawił się pod koniec lutego zeszłego roku. Do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA w Rosji pozostało mniej niż miesiąc, więc jego proces powrotu do zdrowia jest w kluczowej fazie. SCOTT zapewnia mu spersonalizowany rower w drodze powrotnej na boisko. Aby powrócić do kondycji, Neymar obecnie jeździ na rowerze co najmniej 1 godzinę dziennie.

Neymar Jr. ze swoim  Foil Disc Edycja Specjalna Zdjęcie: Neymar Pai.

 

 

 

David Fernandez, mechanik z Mitchelton-SCOTT ,przekazał mu w Paryżu niestandardową wersję roweru Foil. Rower jest pokryty brazylijskimi kolorami i zawiera kilka osobistych elementów. Tatuaż Neymara "Na zawsze rodzina"  znajduje się zarówno na górnej jak i dolnej rurze. Ponadto ma jego osobiste logo oraz logo brazylijskiej federacji piłkarskiej, te grafiki nadają rowerowi jeszcze bardziej osobistego charakter.

 

Neymar powiedział, że jest świadomy sukcesu Simona Yatesa i Estebana Chaves'a w Giro d'Italia i szczęśliwy pozował z koszulką drużyny Mitchelton-SCOTT, aby życzyć im wszystkiego najlepszego do końca wyścigu.

Specyfikacja: Foil disc Edycja Specjalna Neymar Jr.

Rama: FOIL disc M
Sidło: Syncros RR1.0
Sztyca: Syncros Foil seatpost
Kierownica: Syncros Combo 120/42
Napęd: Dura Ace 9150
Pedały: Dura Ace PD R9100
Owijka: Syncros super light
Koła: Syncros Aero Wheels
Opony: Continental Grand prix 4000
Waga: 7,2kg

SCOTT Foil Disc 2018
Foik jest flagowym rowerem szosowym SCOTT od wielu lat. Nowa wersja Foil Disc na 2018 rok jest całkowicie nowym rozwiązaniem. Łączy w sobie lekkość, aerodynamikę, wygodę, efektywność pedałowania, a teraz także kontrolę jaką żaden inny rower dostępny obecnie na rynku, nie oferuje .

Wersja z tarczą ma taką samą sprawdzoną lekką i aerodynamiczną ramę jak wersja ze standardowym hamulcem, jest nadal jednym z najlżejszych rowerów aerodynamicznych na rynku. Aby zminimalizować opór powietrza i zoptymalizować osiągi przy wietrze bocznym, widelec został całkowicie przeprojektowany. Jednoczęściowa konstrukcja pozwala na użycie lekkiego widelca o zwiększonej sztywności.Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter