Opublikowano: 2018-05-23 01:06:56

Specjalna Edycja roweru czasowego Plasma Mistrzyni Świata Annemiek Van Vleuten

Rower czasowy Van Vleuten

Zobacz Edycję Specjalną roweru Plasma,  Mistrzyni Świata Annemiak Van Vleuten

Kolarstwo szosowe jest jednym z najbardziej wymagających fizycznie sportów na świecie i aby osiągnąć wyniki, trzeba dużo pracować. Obecna Mistrzyni Świata w jeździe na czas Annemiek Van Vleuten wie, co trzeba zrobić, aby osiągnąć najwyższy poziom. Trzeba się poświęcić, trzeba pokonać ból, trenować latami, aby osiągnąć koszulkę z tęczowymi pasami, jest to największe osiągnięcie każdego profesjonalisty.

W 2016 roku Annemiek prowadziła w olimpijskim wyścigu w Rio, podczas którego miała wypadek, uderzając głową w krawężnik, doznała ciężkiego jednak wstrząsu mózgu. Nie podała się i rok później była silniejsza niż kiedykolwiek,  zdobyła tytuł Mistrzyni Świata TT na pokładzie swojej Plasmy 5.

Szczególne osiągnięcia zasługują na szczególne wyróżnienia.

 

 

Specyfikacja roweru
Zestaw ramy : SCOTT Plasma 5 (Edycja Specjalna)
Napęd : Shimano Dura-Ace Di2
Czujnik mocy : 4iiii
Pedały : Shimano Dura-Ace
Opony: Vittoria Corsa speed
Bidon i koszyk: Elite
Siodło : Syncros Belcarra TT
Owijka: Syncros tacky"Czuję się naprawdę zaszczycona, że mogłam zostać Mistrzynią Świata i jeździć na specjalnym rowerze, który został zaprojektowany właśnie dla mnie, z wszystkimi szczegółami odnoszącymi się do mojej ojczyzny. (...)
SCOTT włożył wiele wysiłku w projekt tego czasowego roweru i po raz pierwszy tak dobrze mi on leży , że jadąc na nim stajemy się jednością. Geometria pozwala mi znaleźć się w idealnej wyścigowej pozycji."

Annemiek Van Vleuten

 

 

 

 

 

 

 

 W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy Annemiek na obozie treningowym w Walencji i nie możemy się doczekać by zobaczyć jej nowy rower wyścigowy podczas indywidualnej jazdy na czas w Birze (Hiszpania) dzisiaj 21 o 11,30.

Zobacz video

Całe video na YouTube: https://youtu.be/g6utpuGSZ3E

 

 

 

Zdjęcia: Kramon

 

Linia rowerów Plasma 2018:
Aerodynamika, regulacja i integracja nowej ramy sprawiają, że Plasma 5 jest idealnym rowerem nie tylko do jazdy na czas, ale także triathlonu, dzięki sprytnemu systemowi przechowywania napoi i batonów energetycznych. Jadąc na plazmie, zdasz sobie sprawę, że to nie tylko rower, to dobrze naoliwiona maszyna z tylko jedną intencją - być najszybszym!

SCOTT Plasma Premium został zaprojektowany nie tylko z myślą o najniższym wskaźniku aerodynamicznym , ale również o tym, by być szybszym. W związku z Mistrzostwami Europy i Mistrzostwami Świata można śmiało powiedzieć, że Plazma 5 odcina się od reszty.

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Sezon 2020 nadchodzi

Opublikowano: 2020-07-01 23:44:13  | Więcej

SUPERTRAC RC 2

Opublikowano: 2020-06-26 11:33:13  | Więcej

NOWE Video: Marzenia w zawieszeniu | Kate Courtney

Opublikowano: 2020-05-31 23:29:13  | Więcej

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23  | Więcej

Znajdź dla siebie odpowiedni rower Contessa

Opublikowano: 2020-05-17 23:49:38  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.