Opublikowano: 2018-11-15 23:20:20

Nowy design, świeży wygląd poznaj naszą najnowszą kolekcję rowerów szosowych SCOTT 2019

Nowy Design i wygląd rowerów szosowych

Bardziej wyrafinowane, lepsze niż kiedykolwiek wcześniej - rowery szosowe SCOTT 2019 zostały gruntownie przeprojektowane. Sprawdź nasze główne atrakcje!


 

"Kolarstwo szosowe stało się bardziej modne, Dlatego też będziemy zwracać się do nowych grup docelowych oferując bardziej stylistyczne kolorowe rowery szosowe." mówi Pascal Ducrot, wice prezes SCOTT. W 2019 roku, kiedy rowery szosowe wkraczają do sklepów, SCOTT po raz kolejny podkreśla swoje podejście z innowacyjnymi produktami i wzornictwem.

Ciemno-brązowy kolor użyty do produkcji SCOTT Addict RC Premium 2019 jest dobrym przykładem naszego nowego podejścia: głęboki metaliczny kolor w połączeniu z obniżoną grafiką nadaje ramie niepowtarzalny wygląd. Jasnobrązowe siodło Syncros i pasujące do niego opony sprawiają, że jest to wyjątkowy rower.


W kolekcji szosowej na 2019 rok, naszym głównym celem było nadanie naszym rowerom bardziej wartościowego wyglądu, który odzwierciedlałby wysoką jakość naszych rowerów szosowych oraz stworzenie unikalnej propozycji dla każdego rodzaju rowerzysty szosowego. W tym celu nasi projektanci zminimalizowali i uprościli konstrukcję i utrzymali tylko podstawowe linie, aby nadać naszym rowerom bardziej klasyczny i elegancki wygląd. Zainspirowani przez przemysł samochodowy , użyli oni głębszych, metalicznych i błyszczących kolorów. Umożliwiło to pokazanie jakości i piękna powierzchni opracowanych przez naszych projektantów i inżynierów 3D.

Dodatkowo, wiele elementów w naszych nowych rowerach zostało dostosowanych do indywidualnych potrzeb, aby dać kolarzowi poczucie jazdy na jedynym w swoim rodzaju rowerze. Dlatego też w kilku modelach w linii użyto identycznej kolorystyki dla ścianek bocznych opon i siodeł Syncros, a na kierownicach zastosowaliśmy kolorowe owijki.

Addict, Foil, Gravel-2019
Poznaj naszą gamę rowerów szosowych na 2019 rok.


 

1) Milan San Remo, Liege Bastogne Liege i Paris-Roubaix - możemy śmiało powiedzieć, że FOIL jest najbardziej wszechstronnym rowerem aero na rynku. Dzięki zintegrowanej kierownicy  Syncros i napędowi Ultegra Di2, FOIL 10 Disc jest maszyną gotową do wyścigu za ułamek wartości.

2) Contessa Addict RC Disc zawiera wszystkie dzwonki i gwizdki, które powinien posiadać wysokiej jakości rower wyścigowy. Całodzienny komfort, niska waga, komponenty Ultegra Di2 i Syncros, tworzą godnego partnera zarówno dla zawodniczek jak i aspirujących sportsmenek.

 

Lekka rama z włókna węglowego HMX , komponenty Syncros, wytrzymałe opony Schwalbe G-One i hamulce tarczowe SRAM tworzą rower, który pozwoli Ci przeżyć przygodę, bez względu na to, na co masz ochotę. Znajdź zagubionego siebie.

Niezwykle lekka rama karbonowa HMX i widelec, Dura-Ace Di2, elementy karbonowe Syncros oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano łączą się, tworząc lekki, szybki rower, który sprawdzi się najlepiej we wszystkich warunkach pogodowych.


 

 

SCOTT to marka o silnym dziedzictwie wyścigowym. Jest to coś, co zawsze było motorem naszego projektu i rozwoju. Bez wątpienia wyścigi będą zawsze w naszym DNA. Jednak w ostatnich latach kolarstwo szosowe stało się bardziej modne. Dlatego też będziemy zwracać się do nowych grup docelowych oferując bardziej stylistyczne kolorowe rowery szosowe. Jestem przekonany, że zarówno nasze nowe wyposażenie, jak i malowanie rowerów szosowych powoduje, że są piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Liczne unikalne schematy kolorystyczne zastosowane przez naszych projektantów podkreślają nasze podejście do innowacji - technologii - projektowania".

 

 Pascal Ducrot, Vice-President of SCOTT 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Kramon & Jochen Haar

 

 

"Dla wielu entuzjastycznie nastawionych rowerzystów szosowych jazda na rowerze oznacza dziś znacznie więcej niż tylko jazdę, jazda na rowerze szosowym to także styl życia. Wydaje nam się, że wielu rowerzystów chce, aby ich rowery były kluczowym elementem tego stylu życia. W naszej kolekcji szosowej 2019 chcieliśmy podkreślić piękno naszych projektów ram i nadać im klasyczne, a jednocześnie wyjątkowe wykończenie. Bycie bardziej minimalistycznym w naszym podejściu do grafiki pozwoliło nam zachować tylko te istotne linie, które reprezentują DNA SCOTT.

David Perez, Product Graphic Designer at SCOTT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.