JAKOŚĆ WIDZENIA

TECHNOLOGIA SOCZEWEK AMPLIFIER: Optymalizacja kontrastu i przejrzystości

CZYM TO JEST DLA CIEBIE

AMPLIFIER to unikalna technologia soczewek, która optymalizuje kontrast i przejrzystość. Zasadniczo, w każdych warunkach oświetleniowych można dostrzec więcej szczegółów.

JAK TO SPRAWDZONO

Ponad 20 lat temu inżynier SCOTT o imieniu Bob Youmans wynalazł imponująca i wiodąca w branży technologia soczewek AMPLIFIER. SCOTT uzyskał patent na AMPLIFIER w 1999 r. Lata precyzyjnego strojenia sprawiły, że AMPLIFIER stał się rewolucyjna technologią soczewek, które pomagają naszym sportowcom przekraczać granice swoich możliwości.

JAK TO DZIAŁA?

UNIKALNA KRZYWA PRZEPUSZCZALNOŚCI ŚWIATŁA

AMPLIFIER wykorzystuje unikalną krzywą transmisji światła, która optymalizuje spektrum kolorów światła widzialnego, na które ludzkie oko jest najbardziej wrażliwe.

Useful light in, useless light out

Dostrajając krzywą, wpuszczamy więcej użytecznego światła i pozostawiamy więcej bezużytecznego światła. Przydatne kolory są ważne dla ludzkiego oka, aby zwiększyć kontrast i przejrzystość. Podczas gdy bezużyteczne światło zmniejsza postrzeganie kontrastu i przejrzystości. Dzięki zastosowanym filtrom definiujemy użyteczne światło które dociera do oka. Jednocześnie eliminujemy "złe" światło by poprawić kontrast i przejrzystość

PEŁNA INTEGRACJA

Technologia soczewek AMLIFIER jest w pełni zintegrowana z szybami gogli SCOTT.

SCOTT LCG Goggle

Zobacz więcej

SCOTT LCG Compact Goggle

Zobacz więcej

SCOTT Linx Goggle

Zobacz więcej

SCOTT LCG Goggle Light Sensitive

Zobacz więcej