Opublikowano: 2018-12-05 20:50:48

Jérémie Heitz Race The Face: niewiarygodny slalom gigant na pionowej ścianie

 

Światowa premiera: 'Race the Face'

Ostatni projekt Jérémie Heitz , 'Race the Face'  to historia dwóch legend narciarskich, które będą rywalizować ze sobą w nigdy wcześniej nie widzianym slalomie gigancie na wysokości, 4.000 m n.p.m.

Środa, 5 grudnia – Premiera o północy  6 grudnia w Red Bull TV, dwóch najlepszych narciarzy na świecie - Jérémie Heitz & Daron Rahlves - zmierzy się w bezprecedensowym slalomie gigancie na alpejskiej prawie pionowej ścianie. "Race The Face" opowiada historię przygody na wysokości 4.000-metrów , która trwała dwa lata, w trakcie tworzenia, dotarcie do bramy startowej jest już osiągnięciem. Kto będzie najszybszy? Jedno jest pewne: Świat nigdy nie widział takiego wyścigu jak ten.

ZOBACZ TRAILER

 

ZOBACZ FILM

 

 

 

Zdjęcia: Red Bull Media House


Zdjęcia: Red Bull Media House

 

Narty SCOTT Scrapper 115

Nagrodzona narta SCOTT Scrapper 115 stała się punktem odniesienia dla nart poza trasowych. Wykorzystuje karbonowo drewnianą  konstrukcję rdzenia. SCOTT, Scrapper 115 łączy w sobie wszystkie składniki zwycięzcy: mocną i bardzo stabilną na całej długości, a jednocześnie lekką i zwinną w razie potrzeby.

 

Photo: Red Bull Media House

 

Jérémie jest zaangażowany w projektowanie nart Scrapper  od momentu ich wprowadzenia na rynek. Dzięki swojemu zapotrzebowaniu na freeride'owe narty, które są lekkie podczas podejścia na wysokość 4.000 m n.p.m., ale solidne i czułe na szybkie zjazdy poza trasowe, Scrapper 115 towarzyszy Jérémiemu podczas podejść jak i zjazdu  z najwyższej i najbardziej stromej ściany w Alpach.

 

ZOBACZ NARTĘ

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.