Opublikowano: 2018-12-05 21:15:53

The Escape - Pireneje

 

The Escape - Pireneje

Potrzebujesz uciec na chwilę od codziennej rutyny ? Nasza nowa seria video może być tym czymś dla Ciebie, tym co  zainspiruje kolejną weekendową przygodę.

 

Odcinek drugi dotyczy miejsce wokół La Cerdanya, pięknego i stosunkowo mało znanego obszaru w Pirenejach. Gospodarzami są Carlos Verona, Mitchelton-SCOTT oraz Daniel Juncadella,  ambasador SCOTT.

Gdybyśmy zapytali Cię o pierwsze pasmo górskie w Europie, które przychodzi Ci na myśl, nie zawahałbyś się, powiedzieć: "Alpy". Mimo że są wszechobecne, Alpy nie są osamotnione. Dalej na południe królują Pireneje. Mniej zatłoczone, bardziej dzikie, z lepszą pogodą i przynajmniej tak samo oszałamiające.

Zdjęcia: Brazo de Hierro

 

 

 

 

Co za dzień! Pireneje nigdy nie zawodzą.

 

 

 "Od najmłodszych lat zawsze fascynowała mnie przyroda, na rowerze  można swobodnie poruszać się  z miasta do  miasta.... Gdy  odkryłem, że jazda na rowerze po szosie to jest to, chciałem  to wszystko połączyć. "
Carlos Verona - Mitchelton - SCOTT

 

 

"Dla mnie jest to sposób na oderwanie się od mojej zwykłej rutyny, uwolnienie się, odkrywanie natury, a ponadto służy jako trening."
Dani Juncadella,  SCOTT Ambasador

 

 

 

 

ZOBACZ FILM

 

Na temat serii – “The Escape” Ta nowa seria szosowa będzie pokazywać jedne z najpiękniejszych na świecie tras szosowych czy szutrowych. W każdym odcinku zawodnicy, ambasadorzy, pracownicy SCOTT Sports  pokażą Wam swoje ulubione miejscówki. Aby móc jeździć po nich samemu, na końcu każdego artykułu dostarczymy plik GPX lub Garmin do pobrania i podamy informacje na temat trudności trasy.

 

Nie widziałeś pierwszego odcinka ?
Kliknij w link The Escape - Grosse Scheidegg.

 

SCOTT Addict RC Pro Disc

SCOTT Addict RC Pro Disc posiada wszystkie wspaniałe cechy Addict, ale jest wyposażony w hamulce tarczowe. Niezwykle lekką karbonowa ramę i widelec HMX, napęd Shimano Dura-Ace, elementy Karbonowe Syncros  oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano łączą się, tworząc lekki, szybki rower szosowy, który sprawdzi się  we wszystkich warunkach pogodowych.

 

 

ZOBACZ ROWER


Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.