Opublikowano: 2018-12-05 21:15:53

The Escape - Pireneje

 

The Escape - Pireneje

Potrzebujesz uciec na chwilę od codziennej rutyny ? Nasza nowa seria video może być tym czymś dla Ciebie, tym co  zainspiruje kolejną weekendową przygodę.

 

Odcinek drugi dotyczy miejsce wokół La Cerdanya, pięknego i stosunkowo mało znanego obszaru w Pirenejach. Gospodarzami są Carlos Verona, Mitchelton-SCOTT oraz Daniel Juncadella,  ambasador SCOTT.

Gdybyśmy zapytali Cię o pierwsze pasmo górskie w Europie, które przychodzi Ci na myśl, nie zawahałbyś się, powiedzieć: "Alpy". Mimo że są wszechobecne, Alpy nie są osamotnione. Dalej na południe królują Pireneje. Mniej zatłoczone, bardziej dzikie, z lepszą pogodą i przynajmniej tak samo oszałamiające.

Zdjęcia: Brazo de Hierro

 

 

 

 

Co za dzień! Pireneje nigdy nie zawodzą.

 

 

 "Od najmłodszych lat zawsze fascynowała mnie przyroda, na rowerze  można swobodnie poruszać się  z miasta do  miasta.... Gdy  odkryłem, że jazda na rowerze po szosie to jest to, chciałem  to wszystko połączyć. "
Carlos Verona - Mitchelton - SCOTT

 

 

"Dla mnie jest to sposób na oderwanie się od mojej zwykłej rutyny, uwolnienie się, odkrywanie natury, a ponadto służy jako trening."
Dani Juncadella,  SCOTT Ambasador

 

 

 

 

ZOBACZ FILM

 

Na temat serii – “The Escape” Ta nowa seria szosowa będzie pokazywać jedne z najpiękniejszych na świecie tras szosowych czy szutrowych. W każdym odcinku zawodnicy, ambasadorzy, pracownicy SCOTT Sports  pokażą Wam swoje ulubione miejscówki. Aby móc jeździć po nich samemu, na końcu każdego artykułu dostarczymy plik GPX lub Garmin do pobrania i podamy informacje na temat trudności trasy.

 

Nie widziałeś pierwszego odcinka ?
Kliknij w link The Escape - Grosse Scheidegg.

 

SCOTT Addict RC Pro Disc

SCOTT Addict RC Pro Disc posiada wszystkie wspaniałe cechy Addict, ale jest wyposażony w hamulce tarczowe. Niezwykle lekką karbonowa ramę i widelec HMX, napęd Shimano Dura-Ace, elementy Karbonowe Syncros  oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano łączą się, tworząc lekki, szybki rower szosowy, który sprawdzi się  we wszystkich warunkach pogodowych.

 

 

ZOBACZ ROWER

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.