PLECAK LAWINOWY PATROL E1

PODNIEŚ SWOJE BEZPIECZEŃSTWOSCOTT E1 Patrol AP 30 to najlepszy plecak lawinowy do freeskiingu przesuwa granice innowacji. Jego technologia superkondensacyjna wraz z wyjątkowa konstrukcją sprawia, że jest to jeden z najlżejszych elektronicznych plecaków z poduszką powietrzną dostępny na rynku.


NASZ PLECAK LAWINOWY WAŻY JEDYNIE 2670 GRAMÓW!

UNIKALNY WYJMOWANY SYSTEM
ZINTEGROWANY Z WYJĄTKOWYM PLECAKIEM

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆTECHNOLOGIA SUPERKONDENSATORÓW

Niska temperatura nie wpływa na wydajność kondensatora

WENTYLATOR PROMIENIOWY TURBO

Więcej ciśnienia i objętości w krótszym czasie

WAGA PEŁNEGO SYSTEMU 1280 GRAMÓW

- 720g lżejszy niż jakikolwiek inny układ elektroniczny dostępny na rynku
- masa plecaka 1390 gramów

ZEROWE KOSZTY UŻYTKOWANIA

Sprawdź go w domu aby wiedzieć jak go użyć podczas złego dnia.

MECHANICZNE URUCHOMIENIE

Wytrzymała konstrukcja zapobiega mechanicznemu uszkodzeniu elektronicznego systemu

BRAK KARTRIDŻA / BRAK BATERII LI-ION

Brak ograniczeń podczas podróży/ transportu

2 x BATERIA AA

Ładowanie bez użycia zasilania czas około 40 minut, ładowanie za pomocą portu USB czas około 20 minut

PRZYGOTUJ SIĘ DO JAZDY

Stan gotowości systemu bez ładowania do 3 miesięcy.

JAK JEST TO ZROBIONE ?

 

ELEONORA SIMONOTTI

PRODUCT MANAGERW dzisiejszych czasach poduszki lawinowe stały się standardem i są kluczowym elementem wyposażenia bezpieczeństwa lawinowego. Nasza technologia SCOTT Alpride zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia problemów. Naszym zadaniem jest zapewnienie najlepszego narzędzia do pracy i dostarczenie wiodącej technologii naszym sportowcom - niezależnie od tego, czy jest to ratownik górski czy sportowiec freeride'owy".Marc-Antoine Schaer

Founder and CEO of Alpride SA"Innowacyjność, dbałość i precyzja to wartości, które zachowujemy podczas każdego z etapów rozwoju i produkcji naszych lawinowych poduszek powietrznych. Jest to motto, które napędza nas do osiągnięcia tego poziomu jakości w produktów o tak wysokim poziomie niezawodności. Dzięki współpracy z SCOTT, udało nam się połączyć najlepsze poduszki powietrzne i plecaki razem w celu zaoferowania najlepszego w swojej klasie produktu, który należy również do najbardziej niezawodnych na rynku. Jesteśmy dumni, że miłośnicy gór i profesjonaliści - w tym renomowana Compagnie du Mont-Blanc, zaufali SCOTT i Alpride, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie."

 

PODNIEŚ SWOJE BEZPIECZEŃSTWO!Badamy, testujemy i ponownie testujemy, aby z roku na rok doskonalić nasze produkty . Nasze kaski, torby czy ochrona ciała zapewniają ci dodatkową ochronę w kluczowych obszarach Twojego ciała, gdy jest taka potrzeba. Bez znaczenia czy jedziesz na nartach, desce snowboardowej, rowerze górskim czy szosowym, “Podnieś swoje bezpieczeństwo” ze SCOTT- my chronimy ciebie.

Dowiedz się więcej