Opublikowano: 2015-02-06 10:00:13

Lżejsze, Szybsze rowery teamowe na sezon 2015

Poznaj nową linię rowerów dla  IAM Cycling i ORICA-GreenEDGE, dwa nasze zespoły UCI World Tour.

SCOTT Sports z dumą wspiera dwa kolarskie zespoły w sezonie 2015 ORICA-GreenEDGE oraz IAM Cycling. Zawodnicy obu zespołów będą ścigać się na najbardziej zaawansowanych karbonowych rowerach marki SCOTT.Zawodnicy będą mieli do dyspozycji dwa modele ADDICT Team Issue i aerodynamicznego Foila, które bez wątpienia są jednymi z najlżejszych i najsztywniejszych rowerów dostępnych na rynku.

SCOTT Foil: Aerodynamiczny rower szosowy
Wiele marek oferuje również aerodynamiczne rowery szosowe w swoich gamach. ale żaden inny rower nie oferuje takiej wydajności jak Foil. Natomiast Team Issue wykonany  z karbonu HMX , rama z widelcem waży tylko 1,23 kg i jest naprawdę szybką maszyna. Wyścigi World Tour są to najbardziej wymagające od zawodników etapy, a zwłaszcza etapy sprinterskie, drużyny właśnie podczas tych etapów wybierają Foila, ponieważ został tak zaprojektowany aby być jeszcze szybszy i bardziej efektywny. Na tych etapach zawodnicy nie mogą sobie pozwolić na utratę ani jednej sekundy.

Poznaj różnice w modelach Team Issue:

 

 

 

Zapoznaj się ze zdjęciami studyjnymi i specyfikacją techniczną tych modeli, wystarczy,że klikniesz na zdjęcie.

Aerodynamika, lekkość i sztywność nie tylko dla zawodowców, wykorzystaj naszą technologię aero oraz wiedzę o karbonie. Ze względu na duże zainteresowanie przygotowaliśmy na ten sezon dwie repliki teamowe Team Issue oraz Foil w malowaniu IAM Cycling

Zapoznaj się z modelem  tu.

 "Foil nie tylko jest jednym z najsztywniejszych rowerów, gotowym do ataku w każdej chwili, ale dzięki swojej aerodynamicznej konstrukcji jest niezmiernie wydajny podczas sprintów i możesz na niego liczyć podczas krytycznych momentów."

Simon Gerrans, OGE
Multiple World Tour Stages Winner

 

 

 


 

SCOTT Addict: Lekka Legenda

SCOTT Addict Team Issue Di2 ma wykonaną ramę z karbonu HMX, która waży nieco więcej niż 1 kilogram wraz z widelcem. Gdy przed zespołami szykuje się całodzienna wspinaczka Addict staje się pierwszym wyborem wśród zawodników IAM Cycling czy ORICA GreenEDGE. Wyposażony w komponenty Shimano Dura Ace, oraz elektronikę Di2 staje się bardzo wydajną maszyną wyścigową o wadze piórkowej.

 

 

Nie ma wielu rowerów , które zapewniają takie osiągi jak ultralekki Addict. Zapoznaj się ze zdjęciami studyjnymi oraz specyfikacją techniczną, kliknij na zdjęcie.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy tegoroczny model Addict Team Issue Di2 w malowaniu ORICAGreenEDGE, natomiast wersja mechaniczna jest w kolorystyce IAM Cycling. Różnica pomiędzy wersją teamową, a tą dostępną w sklepach to różnica w wadze roweru.

Addict Team Issue  Di2 wersja ( OGE kolorystyka) i mechaniczna wersja (IAM kolorystyka). 

 

"Addict jest tak bardzo lekkim rowerem jakiego mogłem sobie życzyć. Najważniejsze jest to, że to idealny rower do ostrych podjazdów, na których wymaga się jeszcze wyprzedzania. Posiada bardzo dużą sztywność boczną i idealnie się na nim jedzie co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym "

 

Esteban Chaves, OGE
Multiple World Tour Stages Winner

 

 


 

 

Team Issue rama z widelcem

Rama z widelcem jest bardzo popularna wśród ambitnych zawodników z całego świata. Zawodnicy mają do dyspozycji niemal identyczne ramy jak członkowie zawodowych teamów. Poznaj nasze ramy kliknij na zdjęcie):

 

 

 

 


Odwiedź strony internetowe naszych zespołów kolarskich:

 

ORICA GreenEDGE: www.greenedgecycling.com
IAM Cycling: www.iamcycling.ch/pro/


SCOTT Eksperci Karbonu

ORICA-GreenEDGE i IAM Cycling cieszą się z jazdy wykorzystując nasze innowacje dotyczące karbonu. SCOTT po raz kolejny przesunął granicę w projektowaniu rowerów karbonowych. Począwszy od modelu Endorphin z 1995 roku rozwijamy tą dziedzinę po to aby nasze nowe modele były jeszcze bardziej sztywne i lżejsze. Zapoznaj się z naszym procesem produkcji ram karbonowych, zobacz jak zmieniamy pierwiastek wykorzystując naszą technologię IMP w ramę roweru.

 

SCOTT Sports- Innowacja, Technologia, DesignChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter