Opublikowano: 2019-04-19 00:35:22

RANSOM - Zbudowany dla prędkości

Ransom został zbudowany na kilku podstawowych zasadach. Musiał być mocny/lekki, musiał być wszechstronny i musiał działać szybko. W pierwszej z trzech części mini-serii, pokażemy Wam dlaczego wszyscy zaczęliśmy jeździć na rowerach - dlaczego  jazda z dużą prędkością sprawia nam radość.


 


Codzienne życie  we współczesnym świecie jest splamione bezsensownymi czynnościami  i wszechobecną rutyną . Odetnij to!  Potrząśnij sobą, aby wyrazić swoje najgłębsze emocje! Dziesiątki tysięcy lat ewolucji naszego gatunku, a my sprowadziliśmy się do niekończącego się strumienia mediów społecznych. Zniekształcony, zubożony  pozbawiony ewolucyjnego rozwoju. Doszliśmy tak daleko, tylko po co!!?

 

 

Właśnie dlatego jeździmy na rowerach. Singletrack, strome zjazdy, czysta prędkość.

Jest czas aby wyłączyć swój smartphone, odłożyć go i zapomnieć o nim na chwilę. Sięgnij głęboko w siebie i obejmij pierwotne instynkty, dążenie do przetrwania, odnajdź nieokiełznane swoje DNA.
Chaos jest porządkiem. A porządek to chaos.

Ty i Twój Dwukołowy wybawiciel , nogi na pedałach, trzask sztywniejącego karku brzmi jak piorun w ciszy. Wdech, wydech. Wdech, wybuchnij! Depnij w korby  z wściekłością, mięśnie naprzeciw materii, nie poddawaj się, pracujecie w tandemie! Jesteście jednością by uzyskać czystą, szaloną i wściekłą prędkość.

 

 

 

Kamloops, raj MTB spotyka się z RANSOM-em, przerywając ciszę i przywracając hałas.

 

Wszechświat jest wąski, odwrócona czarna dziura, w której te ulotne sekundy rozciągają się na całe życie. Każde wypełnione łzami mrugnięcie staje się epoką w nowej erze, nowy świt, w którym dwie nogi i dwa koła określają swój los. Jest to epoka prędkości, w której rozum i racjonalność pozostają w tlącej się kupie drobnych ludzkich konstrukcji.
To miejsce, w którym grawitacja jest trzymana w ryzach Ransoma.


 

SCOTT RANSOM 900 Tuned
Ransom to linia rowerów górskich o bardzo dużym skoku zawieszenia. Od wyścigów etapowych na najwyższym poziomie po najbardziej wymagające ścieżki górskie na świecie, rower ten został zaprojektowany, aby pomóc Ci jeździć tak, jak nigdy dotąd. Progresywna geometria, 170 mm zawieszenia przedniego i tylnego w połączeniu z System amortyzacji TwinLoc i nasza najsilniejsza konstrukcja karbonowa. Tworzy rower górski, który z pewnością przyniesie wiele korzyści przy podejmowaniu ryzyka. Porusz góry!

Zaprezentowany pod koniec 2018 roku  SCOTT Ransom udowodnił swoje umiejętności i wszechstronny charakter nie tylko na trasach na całym świecie, ale także w różnych opiniach testujących go mediów   - nic więcej nie trzeba dodawać!

 

 

Poznaj go zobacz film:

https://www.youtube.com/watch?v=nt-s56aFlGs

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23  | Więcej

Znajdź dla siebie odpowiedni rower Contessa

Opublikowano: 2020-05-17 23:49:38  | Więcej

SCOTT Scrapper 105 19/20

Opublikowano: 2020-05-02 18:32:56  | Więcej

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO Schurter!

Opublikowano: 2020-04-01 00:20:22  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.