Opublikowano: 2019-05-14 00:29:49

Nowy KINABALU RC 2.0

Prędkość to słowo klucz dla nowego Kinabalu RC 2.0. Zaprojektowany z myślą o wyścigach górskich ten model łączy ze sobą wszystko czego potrzebujesz  aby pokonać trasę w możliwie krótkim czasie.

Cztery lata temu  rozpoczęliśmy prace nad butem który zapewni szybkie  poruszania się w trudnym technicznym terenie i tak narodził się Supertrac RC. Idealne buty do biegania po górach i na wyścigi.

I tak w 2018 roku powstał Supertrac Ultra RC, aby zapewnić większy komfort, ochronę oraz amortyzację i w ten sposób sprostać wymaganiom dyscypliny Ultra maratonów.

W tym roku podjeliśmy się nowego wyzwania. Startujemy z butem zaprojektowanym tak abyś mógł szybciej pokonać zróżnicowane terenowo trasy w większą predkością. Niezależnie od tego, czy chodzi o bardziej płaski teren czy typowe wyścigi górskie, w których trasy często mieszają się, Sierre Zinal stanowi doskonałą ilustrację tego hybrydowego terenu, właśnie tak narodził się Kinabalu RC 2.0.

 

 

"A road racing flat with the traction to take on trails at high speed." - Ruth Croft

 Kinabalu RC 2.0 łączy ze sobą najnowszą wiedzę w dziedzinie technologii trakcji z innowacyjnymi materiałami.

Trakcia Hybrydowa

Nasza najnowocześniejsza technologia trakcyjna. Łączenie bloków Chevron zapewnia prostoliniowe przenoszenie mocy z stożkowymi blokami, które zapewniają wielokierunkową trakcję, aby wspierać szybkie pokonywanie zakrętów. Podeszwa zewnętrzna jest zoptymalizowana pod kątem szybkiego, wydajnego biegania po ścieżkach

Pianka Kinetyczna

SCOTT KINETIC FOAM to nasza najlżejsza i najbardziej elastyczna pianka. Zwraca 14% więcej energii niż standardowa EVA, co skutkuje miękkim, ale stabilnym i bardziej dynamicznym biegiem.

Wewnętrzny system dopasowania

Dzięki zastosowaniu lekkiej mikrofibry z wycięciami sześciokątnymi, system SCOTT INTERNAL FIT SYSTEM blokuje przednią część stopy, zapewniając optymalne przeniesienie mocy z stopy na ziemię i kontrolę podczas pokonywania zakrętów.

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23  | Więcej

Znajdź dla siebie odpowiedni rower Contessa

Opublikowano: 2020-05-17 23:49:38  | Więcej

SCOTT Scrapper 105 19/20

Opublikowano: 2020-05-02 18:32:56  | Więcej

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO Schurter!

Opublikowano: 2020-04-01 00:20:22  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.