Opublikowano: 2019-07-29 21:50:38

Nowe buty SCOTT Supertrac 2.0

Przedstawiamy zupełnie nowe buty SCOTT Supertrac 2.0

Supertrac 2.0 odziedziczył wszystkie dobrze przyjęte cechy i właściwości po swoim poprzedniku, uzupełnione o wiodącą na świecie technologię trakcji, gotową do pokonania każdego szlaku górskiego.

Givisiez, Szwajcaria – Dzięki nowemu modelowi SCOTT Supertrac 2.0 udostępniamy znacznie szerszej publiczności najlepsze technologie biegowe i wiodącą na świecie wiedzę w dziedzinie trakcji. Wytrzymała podeszwa zewnętrzna All Terrain Traction i gruba środkowa część podeszwy zapewnia biegaczom idealną platformę dla ich górskich przygód. Nie tylko poprawiono komfort i trakcję, ale także dzięki oddychającej zewnętrznej części buta wykonanej z siatki w połączeniu z miękką wkładką i inteligentną konstrukcją nośną zaprojektowaliśmy buty dla każdego biegacza, tak aby mógł biegać w każdym terenie. Podbijaj góry, a trakcja będzie po Twojej stronie.

SCOTT Supertrac 2.0 będą dostępne w sprzedaży od końca sierpnia 2019

 

TRAKCJA W KAŻDYM TERENIE
Strategiczna konfiguracja podeszwy zapewnia doskonałą trakcję w różnych warunkach terenowych. Strategicznie ułożona faktura podeszwy w przedniej części stopy zapewnia dodatkową stabilność, gdy biegacz potrzebuje jej najbardziej. Jest to rozwiązanie dla długich biegów treningowych i ultra wyścigów w każdym górskim terenie.

KOMFORTOWE DOPASOWANIE
Zaawansowany krok w komforcie, tworzony został przez wysokiej jakości miękką wyściółkę wewnątrz buta. Gładki, ale ochronny kształt kołnierza dopasowuje się do kostki, zapewniając doskonałe dopasowanie i wydajność biegu. Na długie dni w górach nowa wkładka umożliwia miękkie lądowanie podczas każdego kroku.

LEKKIE I ODDYCHAJĄCE
Nowa, lekka i oddychająca siatka sprawia, że Supertrac 2.0 doskonale dopasowuje się do stopy. Otwarta struktura siateczki pozwala na wentylację , a jednocześnie jest mocna i odporna na kontakt  z kamieniami podczas biegania. Dzięki bezszwowej konstrukcji, idealnie dopasowuje się do stopy i doskonale ją trzyma, Supertrac 2.0 stał się najbardziej uniwersalnym butem do biegania w górach dla każdego biegacza. 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Marine Cabirou jest szybsza niż Ty

Opublikowano: 2019-11-13 00:03:48  | Więcej

Nowy odcinek - Rising: Kate Courtney - EP.5

Opublikowano: 2019-10-11 07:28:11  | Więcej

PLECAK LAWINOWY PATROL E1

Opublikowano: 2019-09-26 18:58:55  | Więcej

Mistrzowie Pucharu Świata 2019

Opublikowano: 2019-09-09 23:26:16  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.