Opublikowano: 2015-03-13 09:36:06

Zawodnicy SCOTT w doskonałej formie na początku sezonu

ORICA w doskonałej formie w pierwszych zawodach tego sezonu.

Wielokrotny zwycięzca Grand Tour Michael Matthews prowadzi w wyścigu Paryż Nicea, a jego kolega z Teamu Caleb Ewan dominuje w Tour Langkawi.

Pierwsze wielkie wyścigi tego sezonu zostały zdominowane przez naszych zawodników Paryż Nicea i Tour Langkawi. Podczas trzeciego etapu Paryż Nicea Miachel Matthews (ORICA) odebrał żółtą koszulkę Michałowi Kwiatkowskiemu po fantastycznym sprincie. Matthews po wyścigu powiedział, że musiał dać z siebie wszystko podczas ostatnich 200 metrów i przyszło mu to naprawdę łatwo. Trzeci etap liczył 179 km z Saint-Amand-Montrond do Saint -Pourcain-sur-Sioule. Czytaj więcej

Zobacz Michael Matthews podczas ostatnich kilometrów kliknij.

Po dwóch kolejnych drugich miejscach pro - sprinter Caleb Ewan ( Orica GreenEDGE) dokonał przełomu w Tour Langkawi, wygrywając trzeci etap we wtorek. Dzięki tej wygranej w klasyfikacji generalnej przeniósł się do czołówki. Podczas 5 etapu Ewan pokonał wszystkich podczas grupowego sprintu, dzięki temu zdobył koszulkę lidera. Posiada 17 sekundową przewagę nad pozostałymi zawodnikami.

OGE neo-pro Caleb Ewan Tour Langkawi.

SCOTT Foil: Aerodynamiczny rower szosowy

Zawodnicy OGE startują na rowerach SCOTT FOIL Team Issue, Rowery posiadają ramę wykonaną z włókna karbonowego HMX (Rama z widelcem waży 1,23 kg) i są naprawdę superszybkimi rowerami wyścigowymi. Idealnie sprawdzają się podczas etapów sprinterskich. Zostały tak zaprojektowane aby być szybkie, bardzo efektywne, są stworzone dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na utratę ani jednej sekundy.

SCOTT Foil Team Issue- to doskonałe połączenie niskiej masy, sztywności i aerodynamiki chcesz zobaczyć zdjęcia wysokiej jakości  kliknik tutaj.