Opublikowano: 2019-09-09 22:58:06

Zeroloss - Nowe wyścigowe buty SCOTT

#ZEROLOSS - Nowe wyścigowe buty SCOTT

SCOTT wprowadza nową karbonową linię butów rowerowych z całkowicie nowym modelem ROAD RC EVO.

SCOTT jako ekspert w zakresie karbonowych technologii od dawna stosuje ten materiał w produkcji rowerów, a już od kilku sezonów stosuje go w obuwiu rowerowym. Wiedza i doświadczenie znajduje teraz jeszcze większe odzwierciedlenie w kolekcji butów rowerowych SCOTT 2020, na którą składają się buty z Mistrzostw Świata i etapów Pro Tour.

RC EVO - Buty zaprojektowane z myślą o maksymalnej skuteczności.
Intensywnie przyglądaliśmy się optymalnym stosunkom sztywności do wagi butów kolarskich z włókna węglowego. Inżynierowie od tej grupy produktu SCOTT uważają, że sztywność buta może być skuteczna tylko wtedy, gdy górny materiał zapewnia wygodną i bezszwową konstrukcję. Z zupełnie nowym butem wyścigowym RC EVO, SCOTT wypuszcza buty sprawdzone w wyścigach, których górny materiał wymusza skuteczność sztywnej podeszwy zewnętrznej HMX. Laminowana i bezszwowa, minimalistyczna, a jednocześnie trwała i sztywna górna część buta zapewnia wrażenie,  przyjemnej w dotyku i przenosi 100% mocy przez podeszwę zewnętrzną na pedały. ROAD RC EVO jest butem gotowym do ataku, szczególnie dla specjalistów zwanych potocznie góralami i dla tych dla których transfer mocy jest wszystkim.
ROAD RC EVO i XC dedykowane MTB RC EVO są dostępne w rozmiarach
EU 38-48.

 

SCOTT najwyższe modele w kolekcji 2020
Kolarstwo szosowe i wyścigi cross-country MTB w ciągu ostatnich kilku latach zmieniły się, stały się bardziej techniczne i szybsze. W związku z tym wzrosły wymagania dotyczące konkretnego obuwia. W roku 2020, SCOTT rozszerza kolekcję obuwia wyścigowego zarówno do jazdy szosowej, jak i XC, aby sprostać wymaganiom każdego typu kolarza i każdej dyscypliny. Nasze buty oferują niezwykle specyficzne cechy, zaprojektowane wyłącznie do konkretnych celów, takich jak buty aerodynamiczne do triathlonu, lekkie buty do wspinaczki lub niezwykle sztywne buty budowane do szybkich etapów. Nasze główne modele to linia RC EVO , Tri Carbon i zupełnie nowa damska wersja Vertec.

 

 

 

 

Zaprojektowany dla triatlonistów, takich jak Sebastian Kienle, SCOTT Road Tri Karbon to czysta maszyna wyścigowa. Wprowadzając system BOA® IP-1 Fit System na pięcie buta, byliśmy w stanie zaprojektować znacznie bardziej elegancki, czysty kształt buta. Taka konstrukcja pozwala zaoszczędzić ważne waty bez utraty sztywności i komfortu. Podeszwa zewnętrzna HMF o indeksie sztywności 9 zapewnia maksymalny transfer energii przy zerowej utracie mocy.

 

 

 

 

 

 

 

 But dla fanów Nino Schurtera! Nasz ultra minimalistyczny but SCOTT MTB RC SL Carbitex zbudowany jest na karbonowej podeszwie HMX z rdzeniem z pianki Corecell dla jeszcze większej oszczędności wagi i doskonałego transferu mocy. Podwójny system dopasowania Boa® IP-1 Fit System zabezpiecza cholewki z włókna węglowego Carbitex dla uzyskania wysokiego dopasowania. Super podeszwa zewnętrzna z minimalnym bieżnikiem z gumy Sticki uzupełnia ten światowej klasy but wyścigowy.

 

 

 

 

 

 

 Dla ambitnych rowerzystek XC i kobiet zorientowanych na wydajność, zbudowaliśmy buty SCOTT Vertec Boa® Lady. Podczas gdy buty Vertec Boa® są bardzo wydajne i reagują na pedałowanie na każdym dystansie, Vertec Boa® nie rezygnuje z komfortu dzięki górnej części z mikrofibry i systemowi dopasowania Boa® IP-1 do mikroregulacji. W połączeniu z regulowaną wkładką ErgoLogic i zwiększonym zakresem regulacji  but może być dopasowany do stopy każdej kobiety.

 

 

 

 

 

Nino Schurter wchodzi na podium po wygranej w Les Gets
Zdjęcie: Sven Martin

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie inspirowani bohaterami - Sezon 2

Opublikowano: 2020-05-26 23:47:23  | Więcej

Znajdź dla siebie odpowiedni rower Contessa

Opublikowano: 2020-05-17 23:49:38  | Więcej

SCOTT Scrapper 105 19/20

Opublikowano: 2020-05-02 18:32:56  | Więcej

ZDROWIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ z N1NO Schurter!

Opublikowano: 2020-04-01 00:20:22  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.