Opublikowano: 2019-09-12 23:13:39

SCOTT wypuszcza całkowicie nową kolekcję rowerów MTB na 2020

Puchar Świata - Prędkość dostępna dla wszystkich

Na 2020, SCOTT wprowadza na rynek najbardziej dotychczas kompletną  ofertę produktów MTB. Zainspirowana i pod wpływem profesjonalnych sportowców i drużyn SCOTT, linia MTB 2020 przenosi swoje geny wyścigowe i doświadczenie do sedna, ostatecznie wpływając na całą gamę produktów..

Bez względu na to, czy jeździsz wysoko w górach, odkrywając nieskazitelnie alpejskie szlaki, czy pokonujesz przeciwników w lokalnych wyścigach XC, albo może wyruszasz na łatwą przejażdżkę po lokalnych drogach , poznaj naszą zupełnie nowa gamę SCOTT 2020 MTB, która jest tak kompletna, jak tylko to możliwe.


 

 

2020 SCOTT MTB Najważniejsze Produkty.

SCOTT Contessa Ransom 910

W 2018, SCOTT wprowadził na rynek wielokrotnie nagradzany rower Enduro - Ransom. Coraz więcej kobiet wyruszających na wysokogórskie trasy lub wkraczających w segment enduro, z niecierpliwością czekały na rozszerzenie gamy produktów Ransom w 2020 roku pojawia się w ofercie SCOTT Contessa Ransom. Contessa Ransom 910 jest wyposażona w nasz system zawieszenia TwinLoc, dostosowane do potrzeb klienta zawieszenie FOX, napęd SRAM Eagle oraz komponenty Syncros, które pomogą Ci we wspaniałej zabawie, niezależnie od poziomu umiejętności.


 

 

SCOTT Najpełniejsza dotychczasowa kolekcja RC

Na rok 2020 nasza linia produktów Scale RC i Spark RC jest prawdopodobnie najbardziej aktualną kolekcją Race Concept jaką do tej pory wypuściliśmy. Cztery modele Scale RC, 8 modeli Spark RC, teraz nie masz już wymówki, że nie mamy odpowiedniego modelu dla Ciebie. Obecna oferta jest komplementarna i dostępna w różnych przedziałach cenowych.
Koła Syncros Silverton SL? Tak, mamy j!.
Napęd Sram AXS ? Tak, mamy go!
Bez względu na to, czy ścigasz się w Pucharze Świata, czy startujesz w lokalnych przejażdżkach w środę czy piątek, mamy dla Ciebie rower.

SCOTT Spark SL AXS i SCOTT Spark RC 900 Team
Po wpisaniu się już do podręczników historii, rama Spark została zmodernizowana i jest szybsza i sprawniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Z najlżejszą ramą z serii RC, wersja SL wyposażona jest w widelec FOX 32 SC, 12-stopniowy bezprzewodowy układ napędowy SRAM Eagle AXS oraz wiele komponentów karbonowych Syncros, które sprawią, że każdy kolarz poczuje się jak gdyby mógł jechać z najlepszymi na świecie.

Spark 900 RC Team posiada mnóstwo wysokiej klasy komponentów w przystępnej cenie. Nasz system zawieszenia TwinLoc, 12-biegowy układ napędowy SRAM Eagle, hamulce Shimano i komponenty Syncros tworzą go wymarzonym karbonowym rowerem wyścigowym z pełnym zawieszeniem.

 

SCOTT Spark SL AXS i Spark RC 900 Team posiadają te same wyścigowe geny.

SCOTT Scale RC 900 WORLD CUP AXS i SCOTT Scale RC 900 PRO
Aspiracje  World Cup wymagają najwyższego poziomu w klasyfikacjach Mistrzostwach Świata. Lekki, sztywny, bezkompromisowy szybki - tego możesz się spodziewać po Scale World Cup RC 900. Wyposażony w wysokiej jakości komponenty i karbonowe czarodziejstwo, World Cup może pomóc Ci przejść od superfana Nino Schurtera do zdobycia koszulki lidera.
Rower może to zdobyć, a Ty? Tylko czas pokaże.

Co to jest Pro? Czy to jedna z najlżejszych na świecie ram karbonowych? Czy to najwyższej klasy komponenty nadające się do wyścigów na najwyższym światowym poziomie? Czy to pewność, że mistrzowskie wyścigi tworzą zawodnicy? Tak, to jest pro. To i Scale RC 900 Pro, to twoja tajna broń na nadchodzący sezon.


SCOTT Aspect 910
Rowery górskie na poziomie podstawowym nigdy nie wyglądały tak dobrze. Napęd SRAM Eagle, wewnętrznie poprowadzone przewody, inserty do bagażników - cały nowy Aspekt jest daleki od rowerów ekonomicznych sprzed wielu lat. Ze SCOTT Aspect 910, zrób pierwszy krok w świat MTB i nigdy nie oglądaj się za siebie. Sprytny design, amortyzowany widelec, hamulce tarczowe Shimano i komponenty Syncros łączą się, aby dać nowicjuszom lub oszczędnym rowerzystom wszystko, czego potrzebują, aby wyruszyć w trasę.

 

 


Odzież
W SCOTT, tak samo jak Wy jesteśmy rowerzystami i pasjonatami tego, co robimy. Dlatego włożyliśmy wiele wysiłku i siły inżynieryjnej nie tylko w nasze rowery, ale także we wszystkie drobiazgi, których potrzebuje każdy z nas, aby spędzić dzień na rowerze, wysoko w górach lub w ulewnym deszczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.