Opublikowano: 2019-12-13 00:01:26

OFICJALNY ZWIASTUN - Jérémie Heitz 'La Liste: Everything or Nothing'

OFICJALNY ZWIASTUN: 'La Liste: Everything or Nothing'

Zaplanowany na upublicznienie jesienią 2020 roku, "La Liste: Everything or Nothing" ukazuje Jérémie Heitz i Sam Anthamatten, podróżujących do najwyższych i najmniej dostępnych łańcuchów górskich świata, próbując odcisnąć swoje wyraźne piętno na szczytach powyżej 6000 metrów

Środa, 11 grudnia – ‘La Liste: Everything or Nothing’ jest kontynuacją pierwszego projektu Jérémie "La Liste", tym razem jego "lista" obejmuje najbardziej bezlitosne 6000-metrowe szczyty, które chce ujarzmić na nartach w stylu nigdy wcześniej nie wykonanym. W ciągu ostatnich dwóch lat projekt ten obejmował wielomiesięczne wyprawy do Karakorum i Andów, pomiędzy tymi dużymi wyprawami narciarze i załoga filmowali również w Szwajcarii i Kanadzie, trenowali na większych zjazdach narciarskich, monitorowali stale zmieniające się warunki w Andach, Karakorum i Himalajach oraz planowali każdą minutę tego filmowego projektu.

Towarzyszem Jérémiego jest Sam Anthamatten, urodzony w Zermatt przewodnik UIAGM. La Liste: wszystko albo nic" jest podstawą dogłębnego studium charakteru dwóch sportowców piszących nowy rozdział w historii stromej jazdy na nartach. Podejmujących się  wypraw do najtrudniejszych górskich rejonów na świecie, gdzie nawet najmniejszy błąd może mieć poważne konsekwencje, wiąże się z ogromnym obciążeniem fizycznym i psychicznym dla całej załogi. Ich silne relacje, odporność i szacunek dla gór są motywacją do ukończenia wyzwania, jakim jest uczynienie niemożliwego, możliwym.

 

ZOBACZ ZWIASTUN

 

 

Zdjęcie: Sherpas Cinema/Luca Rolli

Zdjęcie: Sherpas Cinema/Luca Rolli

 

Narty SCOTT Scrapper Jérémie Heitz Pro Model

Wraz z premierą zwiastuna, SCOTT Sports wprowadza dziś na rynek limitowaną edycję model nart Scrapper Jérémie Heitz Pro, używanego w tym projekcie i dostępnego teraz  w wybranych sklepach.

Zdjęcie: Sherpas Cinema/Mason Mashon

Jérémie i SCOTT Sports pracowały nad przesunięciem granic rozwoju produktu, dzięki czemu Jérémie może przekroczyć granice stromej jazdy na nartach. Rezultatem jest ten model nart Scrapper Jérémie Heitz Pro, lekka, ale niezwykle wytrzymała narta freeride'owa, o unikalnej konstrukcji wzmocnionej włóknem szklanym, zbudowanej specjalnie na długie podejścia i szybkie zjazdy zarejestrowane w tym filmie

 

ZOBACZChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter