Opublikowano: 2020-01-10 23:06:06

Zupełnie nowa seria - A Dog's Life - w roli głównej. Brendan Fairclough

A Dog's Life - z udziałem Brendan Fairclough

BRENDAN FAIRCLOUGH powraca z bardzo oczekiwaną nową serią, zawodnik Pucharu Świata i koneser Freeride'u, szybki i niebezpieczny w "A Dog's Life".

Kontynuując ogromny sukces DEATHGRIP, nowa seria eksploruje zabawną, stylową i bez ograniczeń, jazdę Brendoga i jego załogi. Wskakuj na pokład i podróżuj po świecie do jednych z najbardziej unikalnych i najfajniejszych miejsc do jazdy , od francuskich Alp po południowoafrykańskie pustkowie.

 

Seria - A Dog's Life
Sezon 1 zawiera 4 x odcinki, które zaczną pojawiać się w sieci od stycznia 2020 roku. Pierwszy odcinek, MADEIRA, eksploruje surowe i strome góry wulkaniczne z zapierającymi dech w piersiach sesjami o wschodzie słońca, jazdę na wysokich oktanach, które towarzyszą każdej dobrej podróży filmowej MTB.


 

“Od czasu DEATHGRIP, czekałem na to aby ponownie móc zrobić kolejny szalony film. Jazda do najdzikszych miejsc z najlepszymi rowerzystami na świecie tak aby filmować najlepsze przejazdy, to spełnienie marzeń. Czuję się szczęśliwy, że właśnie to robię w moim życiu !"

Brendan Fairclough
SCOTT DH Factory

 

 

 

 

 


 

Episode 1 zostanie uruchomiony 16 stycznia za pośrednictwem YouTube SCOTT Sports. Pełnometrażowy film dokumentalny z Madery będzie dostępny we wszystkich sieciach Edge Sport oraz na kanale You Tube Brendana  1 lutego.

 

 

 Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.