Opublikowano: 2015-04-16 10:40:48

Obsesja lekkości: kontynuacja

W dniu wczorajszym 15 kwietnia na festiwalu Sea Otter w Kalifornii. zaprezentowaliśmy nasz nowy rower przełajowy.

Nie jest tajemnicą, że zawodowe kolarstwo przełajowe co raz bardziej zyskuje na popularności. Połączenie kolarstwa szosowego z górskim na technicznych trasach zazwyczaj w bardzo złych warunkach pogodowych gwarantuje dużą dawkę emocji dla widzów jaki samych zawodników.

Kolarze przełajowi doceniają sobie  starty techniczne w zimowych wyścigach za to, że podnoszą swoją efektywność na resztę startów.
Kolarstwo przełajowe jest to dyscyplina z bardzo długą tradycją i historią, która przyciąga wielu zawodników jak i kibiców na całym świecie.


 

Addict CX - najlżejszy rower przełajowy.

Nowy Addict CX - jest rowerem jednym z najlżejszych dostępnych na rynku, nasi inżynierowie włożyli bardzo dużo pracy w jego detale. Możecie spodziewać się zupełnie nowego roweru przełajowego. Poniżej mała zapowiedź:

 
„Dzięki wiedzy jaką posiada SCOTT w temacie karbonu, byliśmy wstanie zaprojektować najlżejszy na rynku hamulec tarczowy zoptymalizowany pod przełaj dostępny na rynku.

Kompletny rower wyposażony w hamulce tarczowe waży poniżej 7 kilogramów i tym sposobem zamykamy dyskusje na temat wybory hamulców i wagi ."

 

Rico Suesse,
SCOTT Bike Engineer, Addict CX

 

 


Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na naszej stronie marketingowej takie jak multimedia, specyfikacje techniczne, zdjęcia studyjne, zdjęcia akcji.

Więcej bardziej szczegółowych informacji podamy zaraz po wprowadzeniu produktu na rynek.

 


Chcesz wiedzieć więcej? Pozostań w kontakcie z nami !Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter