Opublikowano: 2015-04-21 14:00:33

#HUNTFORGLORY - Część 1 Pracuj ciężko, Graj twardo

Pracuj ciężko, graj twardo: N1NO poluje na chwałę

Pracuj ciężko, graj twardo - Nino Schurter jedna z kultowych twarzy SCOTT wziął udział w nagraniu pierwszego odcinka nowej serii video "N1NO - The Hunt for Glory". 2015 jest rokiem poprzedzającym Igrzyska Olimpijskie, trzy krotny Mistrz Świata przygotowuje się do największego celu w swojej karierze, a jest  nim złoto w Rio. Pracuj ciężko, graj twardo pokazuje nam jak przebiegają treningi i przygotowania.
Opowieść  N1NO - Polowanie na chwałę

Nino Schurter znajduje się na liście najbardziej utytułowanych zawodników w historii kolarstwa górskiego. Jest liderem naszego międzynarodowego zespołu SCOTT ODLO MTB Racing prowadzonego przez legendę XC Thomasa Frischknechta.

"N1NO – The Hunt for Glory" to pierwszy odcinek z całej serii webisodów. Nowa seria filmów będzie nam ukazywać różne rozdziały z życia Nino Schurtera  w roku poprzedzającym jego start w Igrzyskach Olimpijskich. Nie tylko zobaczymy jak wyglądają jego treningi, zobaczymy również jak  wyglądają jego podróże, jak dużą radość daje mu jazda  na rowerze górskim. Rok 2015 jest dla naszego Mistrza bardzo ważny,  to rok przygotowań do jego największego celu jaki sobie postawił, a jest nim złoty medal w Rio de Janeiro w 2016 roku. 

 

„Jestem bardzo podekscytowany, że pierwszy odcinek  N1NO Hunt for Glory miał swoją premierę. Ta seria pokaże jak wygląda moje życie, jak wyglądają moje przygotowania, moje treningi. Ta seria, krótkich filmików pokaże Wam czym jest styl życia MTB.
Igrzyska w Rio wydają się czymś bardzo odległym , a w rzeczywistości są tuż tuż "

Nino Schurter,
SCOTT Odlo MTB Racing Team

 

 

 

 


 

Ekipa filmowa  - Wysoka jakość produkcji

Ekipa filmowa, która jest odpowiedzialna za produkcję to Christophe Margot – CINEMARGOT, Nicolas Jutzi & Team. Przy produkcji zostały wykorzystane najnowsze dostępne narzędzia cyfrowe. Przy składzie brały udział same znakomitości z całego świata filmowego między innymi Johan Badenhorst z RPAi Clay Porter z Kalifornii.

 


 

Udostępnij webisode

Kliknij na baner, zostaniesz przeniesiony na kanał You Tube, na którym znajdziesz edit, tam również uzyskasz linki i kody embed:

https://www.youtube.com/channel/UCOTDjUtlQSI_N7ZWioe65ww

 

Zapoznaj się z galerią zdjęć z backstage:


 

 

Specjalnie z tej okazji stworzyliśmy specjalne hasztagi: #N1NO, #huntforglory.

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.