Opublikowano: 2020-03-08 23:12:08

Nowy odcinek z Annemiek van Vleuten 'What It Takes'

Nowy odcinek: Tęczowy debiut Van Vleuten Mitchelton SCOTT

Dowiedz się, jak Annemiek van Vleuten trenowała poza sezonem i czy ta praca była opłacana. Odcinek 2 "What it Takes" pokazuje  pierwszy wyścig sezonu w tęczowej koszulce w Omloop Het Nieuwsblad.

Kiedy Annemiek van Vleuten zaatakowała 105 km przed końcem Szosowych Mistrzostw Świata UCI 2019, samotna ucieczka przez ten cały odcinek była tak przeprowadzona że nikt nie był wstanie dotrzymać jej tempa. Pięć miesięcy po tym "szalonym" posunięciu i historycznym zwycięstwie, Van Vleuten zadebiutowała w tęczowej koszulce na Omloopie Het Nieuwsblad 2020.
Holenderka cieszyła się spokojnym okresem poza sezonowym, który opisała jako był jej najlepszy w dotychczasowej karierze, ale czy to przełoży się na wyniki wyścigu i czy uda jej się pokonać klątwę tęczowej koszulki?
Van Vleuten rozpoczęła dokładnie tam, gdzie przerwała… na najwyższym stopniu.

 

Odcinek 2 - Zobacz

 

 

 

 

Van Vleuten z powrotem na najwyższym stopniu w Omloop Het Nieuwsblad.
zdjęcie: Sara Cavallini

 


 

 

 “Nie czuję presji, jestem po prostu podekscytowana i naprawdę gotowa do wyścigu. Trenowałam już wystarczająco dużo, więc ścigajmy się!”

Annemiek van Vleuten
Szosowa Mistrzyni Świata
Mitchelton-SCOTT

 

 

 


 

 

 Pytania i odpowiedzi z Mistrzynią

Czym dla Ciebie jest tęczowa koszulka?
“Jestem naprawdę dumna, że mogę ścigać się w tęczowej koszulce. Jeśli mogę wygrać w koszulce, to za każdym razem będzie to bardzo wyjątkowe, ale wygrana jest zawsze wyjątkowa, niezależnie od tego, czy masz na sobie tęczową koszulkę, czy nie.”

Jak sobie radzisz z presją będąc posiadaczką tęczy w sezonie 2020?
"Nie czuję dodatkowej presji, po prostu jestem bardziej zmotywowana, bardzo podekscytowana i gotowa do wyścigu". W mediach jest większe zainteresowanie każdym wyścigiem, w którym jestem w tęczowej koszulce, ale myślę, że po prostu muszę się cieszyć....

(więcej)

 

 


Rower dla Mistrzyni
Subtelny, ale oszałamiający rower Annemiek van Vleuten powinien dodać jej skrzydeł, SCOTT stworzył specjalny projekt dla Mistrzyni Świata podkreślający jej niesamowite osiągnięcia, czerpiąc jednocześnie z jej holenderskich korzeni. Na całym rowerze można znaleźć wskazówki dotyczące jej domu, takie jak wiatrak i tulipany, a także szczegóły dotyczące jej 105-kilometrowego solowego ataku oraz miejsca, w którym wygrała Mistrzostwa Świata - Yorkshire.

Edycja specjalna Addict RC

 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.