Opublikowano: 2020-03-17 18:27:43

Syncros dobór siodeł - Znajdź swoje idealne siodło z Nino Schurterem

Dobierz swoje idealne siodło ze SCOTT-SRAM

Tinder zmienił sposób, w jaki świat randkuje. Podobnie my chcemy zmienić sposób, w jaki znajdziesz swoje idealne siodło z naszą wyszukiwarką siodeł. Oczywiście możesz być jak Yanick-the-Mechanic i robić obie rzeczy...

Kontynuując naszą kampanię "Znajdź swoje idealne dopasowanie" promującą wyszukiwarkę siodeł Syncros, przedstawiamy nowy film z udziałem gwiazd SCOTT-SRAM: Nino Schurtera, Larsa Forstera i "Yanick-the-mechanic". Celem kampanii jest skierowanie ruchu na stronę wyszukiwarki siodeł.
Strona jest podzielona na kilka działów i zawiera filmy wideo oraz zdjęcia przedstawiające funkcje i korzyści dla konsumenta.

 

Zobacz Video

 

 

 Wyszukiwarka siodeł

 Nasza linia siodeł zbudowana jest wokół biomechaniki - nauki o ruchu żywego ciała. Ponieważ każde ciało jest inne, mamy szereg siodeł  dla różnych typów rowerzystów. Ale jak dobrać siodło, które jest odpowiednie dla Ciebie?  Stworzyliśmy proste narzędzie online - Syncros.com/saddles, które pozwoli szybko i łatwo znaleźć najlepsze siodło dla Ciebie i Twojej wybranej dyscypliny kolarskiej. Nie ma znaczenia czy nazywasz się Nino Schurter, Lars Forster, Andri Frischnecht czy Kate Courtney, mamy siodło dla Ciebie także.

  SCOTT-SRAM pokłada w nas swoją wiarę, a ty?

 Nasza oferta opiera się na liniach Performance i Endurance zaprojektowanych wokół elastyczności (nie fitness), a następnie opcji komfortu wycięć i kanałów.

 

Odwiedź wyszukiwarkę siodeł

 

 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.